رشد 300 درصدی بودجه ورزش در شورای شهر فریدونکنار

عضو شورای اسلامی شهر فریدونکنار از ساخت 10 پروژه ورزشی روباز توسط شورای اسلامی شهر در این شهرستان خبر داد و گفت: بودجه ورزش در شورای شهر فریدونکنار رشد 300 درصدی داشته است.

خبرگزاری فارس: رشد 300 درصدی بودجه ورزش در شورای شهر فریدونکنار

 

 به گزارش فارس سیدجواد قاسمی در نشست مشترک اداره ورزش و جوانان این شهرستان ضمن تقدیر از زحمات و عملکرد این نهاد، اظهار کرد: کمیته ورزش در شورای اسلامی شهر فریدونکنار تشکیل و برنامه‌ریزی‌های خوبی برای خدمت به ورزشکاران در آن تدوین شده است.

وی با اشاره به برگزاری نشست صمیمی با رؤسای هیئت‌های ورزشی، افزود: صنعت توریست و ورزش شهر با احداث مجموعه توریستی ورزشی در ساحل فریدونکنار متحول می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر فریدونکنار با بیان اینکه نشست صمیمی اعضای شورای شهر و رؤسای هیئت‌های ورزشی شهرستان نشان‌دهنده اهمیت ویژه شورا به ورزش و امور جوانان منطقه است، خاطرنشان کرد: مهم‌ترین مشکلات ورزشی شهر کمبود بودجه مالی است که با برنامه‌ریزی درست، اقدامات جدی و حمایت و وحدت مسئولان رفع می‎شود.

قاسمی گرانی لوازم و تجهیزات ورزشی را از محوری‌ترین مشکلات ورزشکاران فریدونکناری دانست و بیان کرد: باید برای رفع موانع پیشرفت ورزش شهرستان برنامه‌ریزی و فعالیت کنیم.

وی نبود زمین و سالن ورزشی مناسب و کافی در سطح شهر را از دیگر چالش‎های پیش‌روی ورزشکاران شهرستان برشمرد و خاطرنشان کرد: توزیع بودجه در میان هیئت‌های ورزشی فریدونکنار عادلانه است.

رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی فریدونکنار با بیان اینکه هیئت‌های ورزشی ضامن حیات اداره ورزش شهرستان هستند، تصریح کرد: متولی امر ورزش در شهرستان، اداره ورزش و جوانان است و در کنار آن شورای اسلامی شهر و شهرداری مساعدت‌های لازم را به‌جا می‌آورند.

قاسمی به عملکرد 20 ماهه شورای اسلامی شهر فریدونکنار در زمینه‌های ورزشی اشاره و تصریح کرد: یکی از مشکلات هیئت‌های ورزشی حمل و نقل و ایاب و ذهاب ورزشکاران فریدونکناری بود که با همکاری شورای اسلامی شهر فریدونکنار یک دستگاه مینی‌بوس برای مسابقات استانی و برون‌استانی برای ورزشکاران فراهم شد.

عضو شورای اسلامی شهر فریدونکنار ادامه داد: جانمایی، طراحی و ساخت 10 پروژه ورزشی روباز در 10 منطقه از فریدونکنار در شورای شهر به تصویب رسید که هم‌اکنون در حال آغاز ساخت چهار زمین ورزشی 20 در 40 هستیم که در طول چهار سال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی اضافه کرد: خرید چند تشک کشتی، تغییر کاربری کشتارگاه به سالن ورزشی، رشد 300 درصدی بودجه ورزشی شورای شهر در قالب کمک‌های ورزشی به پروژه‌های ورزشی و کمک به ورزشکاران نخبه، تیم‌های ورزشی و هیئت‌های ورزشی از دیگر مساعدت‌های مهم شورای اسلامی شهر فریدونکنار به ورزش شهرستان بوده است.

قاسمی با تاکید بر اینکه شورای اسلامی شهر و فرمانداری در حال پیگیری ساخت یک مجموعه توریستی ورزشی در ساحل فریدونکنار هستند، تصریح کرد: با تحقق این پروژه تحول بزرگی در وضعیت ورزشی، توریستی و اقتصادی شهر به‌وجود می‌آید و بعد از آن با مشکل عدم میزبانی از مسابقات ورزشی مواجه نمی‌شویم.

عضو شورای اسلامی شهر فریدونکنار با سپاس از متولیان امر ورزش در سطح شهرستان، گفت: با رایزنی‌های استانی و کشوری می‌توان گوشه‌ای از مشکلات ورزشی شهر را کاهش داد.

/ 0 نظر / 27 بازدید