تجمیع مدارس فریدونکنار در سال تحصیلی 94 ــ 95

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار از تجمیع برخی از مدارس این شهرستان در سال تحصیلی 94-95 خبر داد.

خبرگزاری فارس: تجمیع مدارس فریدونکنار در سال تحصیلی 94 ــ 95 

 

به گزارش فارس سیدعظیم اسماعیل‌زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان، ماه اردیبهشت را یکی از پرترافیک‌ترین ماه‌های کاری سال در آموزش و پرورش خواند.

وی از برگزاری برنامه‌های متنوع در این ماه خبر داد و گفت: مراسم گرامی‌داشت مقام معلم، ویژه‌برنامه یادواره شهید بصیر در سالروز شهادت این سردار رشید با مشارکت پنج مدرسه به صورت همزمان و همایش نکوداشت خیران مدرسه‌ساز از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این اداره در اردیبهشت امسال است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار درباره برگزاری همایش نکوداشت خیران، اظهار داشت: آموزش و پرورش بدون حضور و مشارکت خیران نمی‌توانست بسیاری از برنامه‌های کیفی خود را در امور عمرانی و نوسازی مدارس اجرایی کند و به همین دلیل باید دست خیران را بوسید.

اسماعیل‌زاده از تجمیع برخی از مدارس فریدونکنار در سال تحصیلی 94-95 در آینده‌ای نزدیک خبر داد و تصریح کرد: با توجه به کاهش تراکم دانش‌آموزی در سال آینده، در مقطع متوسطه دوم، برخی از مدارس شهری و روستایی فریدونکنار با یکدیگر تجمیع می‌شوند.

وی ابراز امیدواری کرد در سالی که به نام همدلی و همزبانی مزین شده با وحدت و همدلی همه دستگاه‌ها، تلاش بیشتری برای رفع مشکلات موجود آموزش و پرورش انجام گیرد.

اسماعیل‌زاده با تاکید بر لزوم حمایت همه‌جانبه از همکاران فرهنگی، بیان داشت: خیران حوزه آموزش و پرورش همیشه با حمایت‌های خود همکار نظام آموزشی بودند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فریدونکنار در پایان گفت: ویژه‌برنامه‌های شاد و فرهنگی در سطح کمی و کیفی مطلوبی در مدارس فریدونکنار برنامه‌ریزی و اجرایی می‌شود.

/ 0 نظر / 28 بازدید