زمان تعیین سرنوشت

سرانجام انتظارها به پایان رسید و زمان انتخاب آغاز شد. بالاخره پس از طی زمان بسیار و تلاشهای مستمر از سوی هواداران کاندیداهای مختلف؛ لحظه تعیین سرنوشت منطقه برای مدت 4 سال فرا رسید.

زحمات فراوان؛ نشستها و همایش های مختلف؛ گفتگوهای رو در روی بسیار؛ همه و همه مقدماتی برای این روز بزرگ بود. روزی که در آن می بایست یک نفر به عنوان مدافع و پشتیبان حق و نظر مردم منطقه و چشم امید مردمان دیارمان برای رفع مشکلات و تنگناهای شهری و منطقه ای؛ راهی مجلس شورای اسلامی گردد و با نشستن بر روی صندلی سبز مجلس؛ پیام آور صلح و ثبات و پیشرفت برای خطه سبزمان باشد.

گذشته از تمام اتفاقاتی که در چند وقت اخیر روی داد و گذشته از همه ناملایمات و بداخلاقی های صورت گرفته از سوی طرفداران برخی از کاندیداها؛ آرزو می کنیم انتخاباتی پرشور؛ در کمال صحت و سلامت برگزار گردد. هر چند که نگرانی ها از سلامت انتخابات یکی از دغدغه های اصلی دوستداران و دلسوزان این شهر و مردم مهربان منطقه است اما با همت و تلاش مسئولین امر امید است از هر گونه تخلف و سوء استفاده جلوگیری گردیده و زمینه برگزاری انتخاباتی درخور فراهم گردد.

البته و به حق می دانیم که مردم فهیم این حوزه انتخابیه با وسعت نظر و دوراندیشی کامل نسبت به انتخاب گزینه ای شایسته اقدام نموده و از هر گونه سنت گرایی و تنگ نظری مبرا خواهند بود چرا که معتقدیم با اعتماد به چهره های دانشگاهی و با پذیرش صداقت؛ دانایی و توانایی آنان می توانیم دست طلبشان را با همت والای خود بفشاریم و به آینده ای روشن و دست یافتنی برای منطقه امیدوار باشیم.

/ 2 نظر / 4 بازدید
اندی

سلام خواستم به مردم فریدون کنار بگویم آفرین به غیرت شما عجب گلی کاشتید حالا بروید آن را بچینیند .پس از سالها که می توانستیم یک نماینده از شهر خودمان داشته باشیم با دسیسه های گروه مقابل در علم کردن دکتر قلی پور و حمایت های مالی از او و همچنین همدستی استاندار فرماندار و شهردار و شوراههای شهری و روستا وتلاش در جهت انتصاب کردن مقداد و دودستگی در میان مردم فریدونکنار و نکته مهم دیگر اینکه افراد نظارتی صندوق ها نیز از جنس و گروه اصول گرا وجیره خور مقداد بودند.

ham vatan

in koskeshaaa manzoram meghdado tarfdaraye meghdade ... hame chiyo be pol miforoshan hata namoseshono pas ma nabayad ziyad narahat bashim