فضای پس از انتخابات در فریدونکنار آرام بود!

فرماندار فریدونکنار گفت: فضا در فریدونکنار پس از برگزاری انتخابات آرام و بدون حاشیه بوده است.

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد دیروز در جمع اعضای هیئت اجرایی انتخابات در شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در فریدونکنار با مشارکت بی‌نظیر و به یاد ماندنی 95 درصدی مردم انجام شد و هیچ اتفاق خاصی پس از آن صورت نگرفته است.
وی با بیان اینکه نمایندگان نامزدها به عنوان ناظر در محل شعب اخذ رای حضور داشتند، تصریح کرد: 56 شعبه اخذ رای در منطقه برای برگزاری انتخابات وجود داشته است و نمایندگان احمدی‌نژاد در تمام صندوق‌های اخذ رای حضور داشتند.
نیک‌نژاد ادامه داد: نمایندگان میرحسین موسوی بر سر 53 شعبه و نمایندگان رضایی در 21 شعبه حضور داشتند و این در حالی ا‌ست که ستاد انتخاباتی کروبی هیچ شخصی را برای نمایندگی در صندوق شعبه اخذ رای معرفی نکرد، البته مسئولان ستادهای پس از برگزاری انتخابات در محل فرمانداری فریدونکنار به منظور شمارش نهایی آرای مردمی جضور داشتند.
فرماندار فریدونکنار بیان داشت: با توجه به اینکه مهلت قانونی شکایات انتخاباتی به پایان رسیده است و هیچ شکایاتی نسبت به تخلف در انتخابات واصل نشده است، در جلسه‌ای و در راستای اجرای قانون، صحت انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان اعلام شده است و به تایید اعضای هیئت نظارت شهرستان رسیده است.
وی فضای آرام پس از انتخابات را به نفع مردم منطقه دانست و افزود: هم اکنون زمان حرکت به سمت کار و تلاش در راستای توسعه فریدونکنار از طریق کمک‌های همه افراد صاحب فکر و اندیشه و با استفاده از ظرفیت‌های موجود در منطقه فرا رسیده است.
نیک‌نژاد با تشکر از نیروی نظامی و انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: نظم شعبات اخذ رای در روز برگزاری انتخابات و نظم حاکم در شهرستان پس از آن مرهون زحمات شبانه روزی عزیزان در نیروی نظامی و انتظامی است.

/ 0 نظر / 4 بازدید