سخنرانی دکتر قلی پور در جمع طلاب فریدونکناری شهر قم

جلسه سخنرانی دکتر قلی پور در جمع 30 تن از علما و فضلای فریدونکناری حاضر در شهر قم در روز پنجشنبه ۱۳ دیماه ۸۶ پس از اقامه نماز مغرب وعشا برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا جناب حجت الاسلام عصمتی ؛نماینده طلاب فریدونکناری در مورد انتخابات مجلس هشتم ونقش علما وروحانیون در انتخابات صحبت نمودند وپس از آن حجت الاسلام ذکریایی در دومحور(1-وضعیت فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی وسیاسی فریدونکنار ونیاز منطقه به نماینده ای مدیر ،شجاع،متعهد ومتخصص 2-معرفی دکتر قلی پور وتوانمدیهای ایشان)صحبت نمود. سپس دکتر رحمت اله قلی پور کاندیدای هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه فریدونکنار و بابلسر ضمن بیان دیدگاه ها و برنامه های خویش به پرسش های انتخاباتی طلاب محترم پاسخ گفتند.

در این جلسه که در فضایی معنوی و صمیمی برگزار گردیدحجج اسلام آقایان :ابراهیم بدر-آقاجانی-صرفه جو-عصمتی-بدخشان-مسعودی-گلپور-نصیری –نصرالله زاده-محمدتبار-جوادی-محسن صالحی مازندرانی و... حضور داشتند.

پس از جلسه طلاب حضور درمنزل آیت الله سیفی برنامه بعدی بود که با شرکت آقایان دکتر قلی پور- مهندس ابراهیم صادقی فر-حجج اسلام آقایان ذکریایی-عبادمحمدتبار و مهدی نصیری برگزار شد.

در این دیدار دکتر قلی پور به بیان دیدگاه ها و برنامه های خود پرداختند و آیت الله سیفی با کلام شیوا و پرمغزشان مطالب مهمی را در مورد انتخابات و وظایف و خصوصیات یک نماینده خوب و کارآمد ارائه نمودند.

به نقل از وب لاگ روزنامه نگار فریدونکناری با اندکی تلخیص

/ 0 نظر / 4 بازدید