توسعه فریدونکنار سرعت می‌گیرد!

فرماندار فریدونکنار گفت: در آینده نزدیک فریدونکنار رو به رشد و مسیر توسعه یافتگی را طی می‌کند‌‌(نکته: کور شود هر آنکه نتواند دید!!! ببینیم و تعریف کنیم! ما هم امیدواریم).

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد عصر پنجشنبه در همایش هفته سلامت که در سالن ارشاد شهرستان فریدونکنار برگزار شد، اظهار داشت: سلامت و جامعه‌ سالم در بسترسازی جوامع انسانی بسیار موثر است.
وی افزود: اداره‌ها و نهادهای مختلف باید با مشورت‌دهی و کمک‌های مادی و معنوی خود حامی شبکه بهداشت و درمان شهرستان باشند.
نیک نژاد خاطر نشان کرد: باید شعار اصلاح الگوی مصرف را با توجه به ظرفیت‌های خدادادی سرلوحه کارها و فعالیت‌های خود قرار داده و در راستای پویایی و سرافرازی ایران و ایرانی گام برداریم.
وی با بیان اینکه جوانان ایرانی با پشتکار و غیرت ایرانی خود به قله‌های افتخار همچون پرتاب ماهواره امید و ساخت بیش از 70 درصد داروهای مورد نیاز مردم در داخل کشور رسیده‌اند، افزود: استفاده از نیروهای زبده و کار بلد و سمت و سو گرفتن جامعه به‌ منظور ساخت جامعه‌ای سالم باید از ارکان فعالیت‌های شبکه‌های بهداشت و درمان و فعالان عرصه سلامت باشد.
فرماندار فریدونکنار با تشکر از مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان ابراز امیدواری کرد در آینده نزدیک فریدونکناری رو به رشد، توسعه یافته و پیشرفته با همدلی مسئولان و مردم منطقه داشته باشیم.
مدیر شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار نیز از مصرف نادرست داروها، مسکن‌ها، آنتی‌بیوتیک‌ها و داروهای تزریقی به‌عنوان مهم‌ترین مشکلات بحث سلامت در کشور یاد کرد.
علی رحمانی بیان داشت: سرانه مصرف آمپول در کشور توسعه یافته برای هر نفر یک آمپول و در کشورهای در حال توسعه سه آمپول است و این درحالیست که سرانه استفاده از آمپول در ایران هر نفر 12 عدد است که این خود جای بسی تامل و تفکر دارد.
وی با اشاره به اینکه شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار هفت ماه است که فعالیت می‌کند، تصریح کرد: باید از حیث محتوایی به این سازمان توجه شود.
رحمانی همچنین از اختصاص 2 میلیارد ریالی در سال 88 برای شبکه بهداشت شهرستان خبر داد و بیان داشت: برنامه‌ریزی و مدیریت از سرفصل‌های مهم فعالیت‌های این سازمان در فریدونکنار است.

/ 3 نظر / 4 بازدید
محسن خبازی کناری

سلام خسته نباشيد كارهام خيلي زياد شده و كمتر ميام ولي از حضور هميشه گي شما متشكر م

seyavash

اقای نیک نژاد: تو چه می فهمی سلامت - بهداشت -آمپول و قرص و تزریق چیه!!!! بابا دو ماه بیشتر فرصت باقی نمونده. ول کن حرفهای تکراری رو(مشورت‌دهی و کمک‌های مادی و معنوی-پویایی و سرافرازی ایران و ایرانی-نیروهای زبده و کار بلد)چهار سال این حرفها رو گفتید.کافیه دیگه همین که رئیست این حرفهای تکرای رو توی رادیو و تلویزیون و روزنامه و خبرگزاری های اینترنتی به خورد مردم میده کافیه شما بایدبه پول! ویلا! وامهای کلان! تسهیلات زودبازده! زمینهای ساحلی و .... فکر کنید. دیگر چنین فرصتی پیدا نمی شه.

منتقد همیشگی

به به آقای فروانروا فکر میکنه اینجا تهران یا جایی دیگه هست. جناب آقای فرمانروا - ببخشید فرماندار: اینجارو بهش میگن ف ر ی د و ن ک ن ا ر میفهمی فریدونکنار از این حرف ها دست بردار برای کی داری خالی میبندی. هر کسی ندونه ما که میدونیم داری چی کارا میکنی. بابا جان به جای این حرف زدن ها کمی هم در عمل نشون بده چه کاره ای. فریدونکنار چند ماهی هست که شده شهرستان و شما هم شدین فرمانروا ولی ما که شهروندیم هیچ دگرگونی در این شهر نمی بینیم. چرا البته فقط و فقط جلسه و گردهمایی روز فلان و سمیناهار و از این جور چیزا. جان مادرت به درد و دل مردم هم برس و برای این شهر خدمت کن. ایم مردم به خدا قدرشناسن.