ساحل دریا درفریدونکناربرای پذیرایی ازمسافران پاکسازی می شود

فرماندار فریدونکنار گفت: طی یک فراخوان عمومی با حضور مدیران دستگاه های اجرایی ساحل دریا جمعه هفته آینده در شهرستان فریدونکنار پاک سازی می شود.

به گزارش ایرنا مهرداد ابراهیمی شامگاه یکشنبه در نشست مشترک ستاد تسهیلات سفر تابستان و ستاد ساماندهی سواحل دریا با محوریت تقویت گردشگری فریدونکنار در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با تقدیر از حضور حماسی مردم و مسوولان در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار کرد: وجود حدود 9 کیلومتر ساحل آزاد، زیبا و بکر فریدونکنار یکی از ظرفیت های محوری شهرستان برای توسعه منطقه است.

وی بیان کرد: سواحل فریدونکنار منطقه مناسبی برای پذیرایی از توریست و گردشگران است و با نزدیک شدن به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان از چهارشنبه عصر شاهد حضور گسترده مسافران در فریدونکنار خواهیم بود.

وی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی جدی برای پذیرایی از مسافران در تعطیلات عید فطر، افزود: زیرساخت های شهری ، آرد و نان، ترافیک، غریق نجات، آب و برق باید برای خدمت رسانی به مردم در این ایام آماده باشد.

وی با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی باید در این روزها در دسترس باشند ، بیان کرد: برای تعطیلات عید فطر مرخصی مسوولان همه لغو می شود تا بتوان برای ارائه خدمات از تمام ظرفیت های موجود بهره برد.

وی با اشاره به اینکه تاثیر گردشگری و حضور مسافران برای گردش مالی منطقه بسیار حائز اهمیت است، اظهار کرد: باید برای حضور و ماندن مسافران در منطقه و افزایش حتی چند ساعته آن اقدام کرد.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه باید ضریب حضور مسافران در شهرستان فریدونکنار را افزایش داد، گفت: به دنبال ایجاد زیرساخت های مناسب برای پذیرایی بهتر از توریست در منطقه می باشیم.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه هلال احمر و ناجیان غریق در سواحل دریای فریدونکنار حضور خوبی دارند، اضافه کرد: باید تلاش شود این تعطیلات بدون هیچ غریقی در دریای شهرستان به پایان برسد.

وی با تاکید بر اینکه باید در بحث تسهیلات سفر، آسیب شناسی لازم انجام شود، اظهار کرد: در راستای بررسی نقاط قوت و ضعف ستاد تسهیلات سفر جلسات لازم برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نباید هیچ توریستی ناراضی از منطقه خارج شود، افزود: جلب رضایت مسافران در دستور کار مجموعه ستاد تسهیلات سفر در شهرستان ساحلی فریدونکنار است.

ابراهیمی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه جشنواره خوشه های طلایی برنج امسال در فریدونکنار برگزار می شود، ادامه داد: شهریور امسال این جشنواره در سه روز با اجرای سخنرانی و برنامه های متنوع فرهنگی و ورزشی دایر می شود.

فرماندار فریدونکنار با انتقاد از عملکرد افراد سودجو در تخریب برنج محلی فریدونکنار، بیان کرد: عده ای فرصت طلب با آرم های جعلی و برنج های نامرغوب برند برنج فریدونکنار را خراب کردند.

وی ادامه داد: سعی می کنیم این همایش را بین المللی کرده و با یکی از کشورهای صاحب نام حوزه برنج عقد خواهرخواندگی ببندیم.

وی با تاکید بر اینکه سد لار را با هماهنگی و پیگیری های فراوان استانی و کشوری برای استفاده کشاورزان منطقه باز کردیم، اظهار کرد: مشکلات آب کشاورزی شهرستان با این اقدام رفع شد.

/ 1 نظر / 24 بازدید
کریو رایگان

اکانت کریو رایگان...با قابلیت بروز رسانی خودکار nod32‎ http://www.aparat.com/v/TlNic server : kerio.mrtunnel.ir user : public password : secret‎