انتقاد شدید فرماندار فریدونکنار از طرح دولت وحدت ملی

فرماندار فریدونکنار گفت: طرح دولت وحدت ملی، آخرین تیر ترکش مخالفان دولت‌ نهم بود.

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد ظهر امروز(یکشنبه) در مراسم اعزام راهیان نور شهرستان فریدونکنار با اشاره به تلاش‌های مخالفان برای ناکارآمد نشان دادن مسئولان اظهار داشت: نشاط در خدمت، زنده کردن گفتمان انقلابی، کم کردن فاصله مردم و مسئولان و شکستن حلقه بسته مدیریتی از جمله دستاوردهای دولت نهم بود که باید بیش از پیش برای مردم تبیین شود.
نیک‌نژاد وجود امنیت و ثبات پایدار در کشور را مدیون ایثار و شهادت‌طلبی جوانان ایران اسلامی در هشت‌ سال دفاع‌ مقدس عنوان کرد و افزود: اینکه عده‌ای با القای وجود شرایط ویژه از دولت وحدت‌ملی و دولت ائتلافی سخن می‌گویند، نشانه عدم درک درست از شرایط کشور و برکات این دولت مردمی و مکتبی است.
وی اصولگرایی و اصلاح‌طلبی را واژگان مقدسی خواند که شرایط آن را مقام معظم رهبری به تفصیل بیان کردند و گفت:اصلاح‌طلب واقعی حضرت اباعبدالله(ع) است که برای اصلاح دین خدا و جامعه از حاکم فاسد و جبار قیام کرد.
فرماندار فریدونکنار با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان مکلفند شرایط مردم به ویژه جوانان را در مناطق عملیاتی برای درک بهتر حال و هوای دوران دفاع‌ مقدس و بهره‌مندی از برنامه‌های فرهنگی در نظر گرفته، فراهم کنند.

شایان ذکر است براساس طرح دولت وحدت ملی مقرر گردید یک کاندیدای میانه رو غیر از آقای احمدی نژاد که مورد وثوق همۀ جناحها باشد معرفی و حمایت گردیده و کرسی های کابینه نیز بین همۀ احزاب تقسیم گردد که این طرح مورد مخالفت رهبری قرار گرفته است.

/ 0 نظر / 4 بازدید