۴۰ درصد کلاس‌های درس فریدونکنار هوشمندسازی شد

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با تاکید بر حمایت خیران در پروژه های مدرسه‌سازی استان، گفت: ۴۰ درصد کلاس‌های درس فریدونکنار هوشمندسازی شد.

 هوشمندسازی مدارس

به گزارش تسنیم سید عظیم اسماعیل‌زاده در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، از هوشمندسازی 40 درصد از کلاس‌های درس فریدونکنار تا نیمه اول دی ماه 93 خبر داد.

وی گفت: از 350 کلاس درس در فریدونکنار،135کلاس هوشمند شده اند.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار خاطرنشان کرد: هوشمند‌سازی کلاس‌های درس در فریدونکنار با هزینه ای بالغ بر 6.7 میلیارد ریال در 4 سال اخیر با استفاده از اعتبارات دولتی و مشارکت خیران و اولیای دانش آموزان انجام شده است.

وی تصریح کرد: این کلاس‌ها از امکاناتی نظیر کامپیوتر، ویدئو پروژکتور،کیت‌های هوشمند و پرده نمایش برخوردار است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار گفت: تمامی مدارس فریدونکنار دارای سایت اینترنتی بوده و به سامانه یکپارچه پورتال وزارت آموزش و پرورش و اداره کل و شهرستان متصل است.

وی با تاکید بر لزوم هوشمندسازی مدارس فریدونکنار، گفت: نقش هوشمندسازی کلاس‌های درس در مقاطع مختلف در یادگیری دانش‌آموزان بسیار موثر است، لذا با هوشمندسازی مدارس شهری و روستایی فریدونکنار، گامی بلند در راستای تکمیل روند خدمت‌رسانی‌ها در حوزه آموزشی برداشته می‌شود.

وی با بیان اینکه همکاری خوبی در سطح مدارس برای تحقق این مهم در فریدونکنار وجود دارد، تصریح کرد: هوشمندسازی مدارس یکی از اولویت‌های اصلی آموزش و پرورش در تمام مدارس است. طرح هوشمندسازی مدارس شهرستان فریدونکنار باید در سطح کمی و کیفی خوبی اجرا شود.

اسماعیل‌زاده با بیان اینکه، باید آموزش و پرورش را تقویت کنیم، بیان کرد: برای رشد شاخص‌ها در آموزش و پرورش استفاده از تکنولوژی موثر است.

مدیر آموزش و پرورش فریدونکنار با اشاره به اینکه با هوشمندسازی می‌توان به این مهم کمک کرد، ادامه داد: وقتی ابزار کار برای دانش‌آموز مهیا باشد دچار مشکل نمی‌شود.

/ 2 نظر / 29 بازدید
شادي

سلام خوبي؟ چند روز پيش يکي از دوستام سايت زير رو بهم معرفي کرد که باهاش تبادل لينک کنم من فکر کردم تاثيري نداره ، ولي بعد از اين که وبلاگم رو تو اين سايت و سايت هاي شبيهش لينک کردم هر روز بازديد وبلاگم زياد ميشه. خواستم اين سايت رو به تو هم معرفي کنم . حتما تبادل لينک کن چون لذت وبلاگ نويسي توي آمار بالاست.