وزنه بردار فریدونکناری نخستین لژیونر وزنه برداری ایران

براى نخستین بار یک وزنه بردار ایرانى در قالب یک تیم باشگاهى خارج از ایران در رقابت هاى بین المللى شرکت کرد.
به گزارش ایسنا امید ناییج وزنه بردار فریدونکناری نخستین وزنه بردار ایرانى است که در قالب تیم باشگاهى القطر در رقابت هاى باشگاه هاى آسیا در کره جنوبى شرکت کرده و عنوان نایب قهرمانى این رقابت ها را کسب کرد.

 


ناییج که از جمله محرومان دو سال اخیر وزنه بردارى ایران بوده است، در نخستین رقابتش پس از دوران محرومیت در قالب تیم القطر از کشور قطر در مسابقه هاى باشگاه هاى آسیا در سال جارى شرکت کرد و با بالاى سر بردن وزنه هاى
۱۶۰ و ۲۰۰ کیلوگرم در حرکات یک ضرب و دو ضرب، در مجموع دو مدال نقره و یک مدال برنز را از آن خود کرد.
این در حالى است که او تنها مدال آور تیم پنج نفره القطر در باشگا ه هاى آسیا بود. او گفت: به تیم القطر رفتم چون در ایران پیشنهاد بهترى نداشتم. از لحاظ مالى هم خیلى به نفع من شد، براى یک مسابقه به اندازه یک سال لیگ ایران پول گرفتم. فکر مى کنم تجربه خوبى بود.
ناییج درمورد ادامه همکارى اش با این تیم گفت: من فقط براى این مسابقه قرارداد بسته بودم. در قطر لیگ وجود ندارد. احتمال دارد دوباره سال آینده هم با همین تیم به رقابت هاى آسیایى بروم.
عضو سابق تیم ملى وزنه بردارى ایران یادآور شد: من از این پس باید تنها تمرین کنم. امیدوارم که رضازاده من را هم به اردوى تیم ملى دعوت کند تا در ترکیب تیم ملى بهتر کار کنم.

/ 3 نظر / 4 بازدید
محسن خبازی کناری

سلام و خسته نباشید[گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]