اسناد اراضی بنیاد علوی به شهروندان فریدونکناری اعطا شد

فرماندار فریدونکنار گفت: اسناد تعدادی از اراضی بنیاد علوی به شهروندان نیازمند فریدونکنار اعطا شد.

سند

به گزارش فرمانداری فریدونکنار، مهرداد ابراهیمی در آیین اعطای سندهای ششدانگ بنیاد علوی به متقاضیان نیازمند فریدونکنار اظهار داشت: در راستای منویات مقام معظم رهبری، اعطای زمین و اسناد اراضی بنیاد علوی به شهروندان نیازمند فریدونکنار در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه با این اقدامات به قشر مستضعف جامعه کمک شایانی می‌شود، افزود: دو گروه از مردم از نگاه حمایتی رهبری مبنی بر واگذاری اسناد و املاک بنیاد علوی بهره‌مند هستند.

فرماندار فریدونکنار با تاکید بر اینکه واگذاری اسناد و املاک به اقشار ضعیف و زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی رایگان است، تصریح کرد: نیازمندان شهر و روستاهای فریدونکنار با این طرح صاحب ملک شده و به زندگی جاری آنها نیز کمک موثری می‌شود.

ابراهیمی با اشاره به اینکه اعطای زمین و اسناد اراضی بنیاد علوی به شهروندان نیازمند فریدونکنار انگیزه خوبی برای توسعه امور شخصی آنها نیز برشمرده می‌شود، گفت: فرمانداری فریدونکنار این حرکت را به فال نیک گرفته و از آن حمایت می‌کند تا روند خدمات رسانی در این راستا بیش از پیش تکمیل شود.

وی با تاکید بر اینکه دفتر نمایندگی بنیاد علوی در شهرستان فریدونکنار مستقر می‌شود، گفت: شهروندان و روستانشینان بخش‌های مرکزی و دهفری فریدونکنار از هفته‌های آینده فعالیت‌های مربوط به این امور را در شهرستان خود دنبال می‌کنند و دیگر نیازی به طی کردن مسافت‌های طولانی درون استان نیست.

فرماندار فریدونکنار با بیان اینکه دولت یازدهم برای خدمات دهی به مستضعفان برنامه‌ریزی می‌کند، گفت: دولت تدبیر و امید آمادگی دارد تا به هرگونه برنامه حمایتی از نیازمندان نگاهی ویژه داشته و حمایت کند تا به قشر آسیب پذیر جامعه کمک شود.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه سخاوت و بزرگواری مقام معظم رهبری در اعطای زمین و اسناد اراضی بنیاد علوی به شهروندان نیازمند فریدونکنار تحسین برانگیز است، خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به اراده رهبری، اسناد و املاک را به صورت رایگان به مردم نیازمند تحویل می‌دهد.

/ 0 نظر / 27 بازدید