پایگاه امداد دریایی مازندران در فریدونکنار مستقر می‌شود

رئیس جمعیت هلال احمر فریدونکنار گفت: پایگاه امداد دریایی مازندران در سواحل فریدونکنار مستقر می‌شود.

به گزارش فارس مهدی آزادی کناری در حاشیه بازدید از امکانات امداد و نجات این شهرستان اظهار داشت: عشق خدمت به مردم در ایرانیان همیشه زبانزد بوده است و ریشه در اعتقادات دارد، اعتقاداتی که هدف از خلقت آدمی را خدمت می‌داند.
آزادی بیان داشت: حضور مستمر در آماده باش حوادث غیر مترقبه و اعزام امدادگران در عملیات‌های امدادی در شهرستان فریدونکنار از وضعیت مطلوبی برخوردار است.
وی با بیان اینکه سال گذشته بیش از 14 میلیون تومان توسط اعضای هلال احمر شهرستان برای کمک به مردم مظلوم غزه از بین مردم منطقه جمع آوری شده است، تصریح کرد: تعامل و جلب مشارکت مسئولان نهادها و سازمان‌ها برای پیشبرد اهداف جمعیت هلال احمر فریدونکنار بسیار حائز اهمیت و مطلوب بوده است.
آزادی افزود: اجرای مطلوب طرح‌های ملی امداد جاده‌ای و راهنمایان نوروزی، میزبانی مسابقات جام صلح و دوستی، برگزاری مراسم تجلیل از مربیان شاخه دانش آموزی سازمان جوانان، برگزاری نمایشگاه‌های فعالیت‌های جمعیت، بازدید از مراکز نگهداری کودکان بی‌سرپرست و خانه سالمندان، شرکت در مانور گردان‌های عاشورا و اجرای طرح پست امداد دریا و استقرار 18 ناجی غریق از مهم‌ترین فعالیت‌های امدادگران و اعضای سازمان‌های داوطلبان و جوانان هلال احمر فریدونکنار به شمار می‌رود.
آزادی با بیان اینکه طرح سراسری همای رحمت سال گذشته به منظور کمک‌های داوطلبانه مردمی در قالب سبد کالا تهیه شده است، اظهار داشت: تیم امدادی جوانان سال گذشته در مانور شرایط سخت شرکت کرده‌اند.
رئیس جمعیت هلال احمر فریدونکنار از استقرار پایگاه امداد دریایی استان در سواحل فریدونکنار خبر داد و افزود: یک دستگاه قایق تندرو امدادی فنتیل در این خصوص به این ناوگان تحویل داده شده است.

/ 0 نظر / 5 بازدید