حمایت جمعی دیگر از فریدونکناریها از دکتر قلی پور

نشست جمعی از فریدونکناریهای مقیم مرکز در حمایت از دکتر قلی پور عصر دوشنبه 24 دیماه 86 با حضور تعدادی از بزرگان شهری برگزار شد. 

hand6.jpg

در این جلسه حاضرین ضمن حمایت قاطع از دکتر قلی پور اعلام داشتند: در یک میدان رقابتی سنگینی قرار داریم چرا که تا قبل از اعلام حضور دکتر روحی در انتخابات شرایط به گونه ای پیش می رفت که روزانه شاهد رشد روند حمایت گروههای مختلف از دکتر قلی پور بودیم. در حال حاضر کمی نگرانی ایجاد شده است اما با تلاش بیشتر، پیروزی حاصل خواهد شد چرا که حضور دکتر روحی خود فرصتی است که موجب ترغیب ما به فعالیت بیشتر و گسترده تر می شود و در واقع چالشی خوشایند است.

شرکت کنندگان از دست دادن زمان را موجب عقب افتادگی در فعالیت انتخاباتی دانستند و گفتند: باید به سمت و سویی حرکت کنیم تا بتوانیم ضمن جلو افتادن از رقباء، از شگردهای آنان نیز آگاهی یافته و جهت مقابله با آن راهکاری مناسب اتخاذ نماییم.

آنان با اشاره به تلاش جمعی جهت معرفی یک کاندیدا از منطقه اظهار داشتند: زمانی قرار بر این بود که برخی بزرگان شهری وارد عرصه شوند اما نهایتا اتفاق نظر روی دکتر قلی پور صورت گرفت. حال نیز صلاح در این است که دکتر روحی با تعامل، در انتخابات حضور نیابد.2dcgvae.jpg

حاضرین توجه به آداب انتخاباتی و رعایت آن را بسیار با اهمیت دانستند و گفتند: رعایت آداب جوانمردی سبب می شود که شکست را پیروزی بدانیم که نمونۀ بارز این جوانمردی سالار شهیدان امام حسین(ع) است که با وجود شهادت تمامی یارانش و شکست در ظاهر، همچنان این حماسه در نزد مردم بدلیل جوانمردی آن بزرگوار پاس داشته می شود و لذا با این نگاه؛ شکست نیز پیروزی است.

آنان با ابراز خوشحالی از همت والای جوانان در عرصۀ فعالیتهای انتخاباتی گفتند: این همت و نظر بلند می تواند منشا خیر و برکت در منطقه برای آیندگان باشد و با اتکاء به آن می توان راستی و درستی را در جامعه حاکم کرد و جلوی بداخلاقی ها را گرفت.  

شرکت کنندگان در پایان ضمن اشاره به اقبال 70 تا 80 درصدی مردم منطقه به دکتر قلی پور اعلام داشتند: در حال حاضر وضعیت منطقه مناسب است اما با تلاش و فعالیت بیشتر و با اتکاء به فضل الهی تا زمان انتخابات این روند رشد خواهد یافت. 

/ 2 نظر / 5 بازدید

اسم سردار نانوا چی شد هاهاها

مهدی قجری

حاجی گفت به اسم نزن ما هم گفتیم چشم!