امنیت بسترساز توسعه در فریدونکنار است

فرماندار فریدونکنار گفت: توسعه در شهرستان فریدونکنار شتاب قابل توجهی گرفته و امنیت بسترساز این توسعه است.

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به اینکه شاخصه‌های امنیتی در شهرستان افزایش یافت، تصریح کرد: با همت مدیران شهری و استانی، توسعه در فریدونکنار رشد و شتاب قابل توجهی داشته است.
وی خاطرنشان کرد: در سال 87 اعتباری معادل 38 میلیارد ریال برای توسعه فریدونکنار تخصیص داده شده است.
نیک‌نژاد گفت: در دور نخست سفر ریاست جمهوری به استان شش طرح برای مردم منطقه به تصویب رسید که از استقرار گمرک در بندر و چهار بانده شدن محور فریدونکنار به آمل می‌توان نام برد.
فرماندار فریدونکنار درباره مشکلات آبرسانی شهرستان اظهار داشت: در پنج ماه گذشته دو حلقه چاه در شهرستان حفر شد و از آنجایی که چاه‌های آب شرب فریدونکنار در شهرستان آمل واقع شده و فریدونکنار در ته‌بند حوزه آبی هراز قرار دارد، 40 درصد خزانه‌های برنج این شهرستان در سال 87 از بین رفت.
وی آبرسانی به شهرهای گروه الف از جمله فریدونکنار را خواستار شد و عملیات برای احداث سد لاستیکی به‌ منظور رفع مشکلات مقطعی آب زراعی را ضروری دانست.
فرماندار فریدونکنار در پایان استقرار اداره‌های تعاون، بازرگانی و راه را از مهم‌ترین اداره‌‌ها در شهرستان دانست و افزود: پنج هکتار زمین برای احداث سایت اداری فریدونکنار در نظر گرفته شده است.

/ 0 نظر / 4 بازدید