تکمیل سکوی تماشاچیان استادیوم فریدونکنار تا مهرماه 94

سرپرست فرمانداری شهرستان فریدونکنار گفت: سکوی تماشاچیان استادیوم فوتبال شهید کریم آزادی فریدونکنار تا مهرماه امسال تکمیل می‌شود.

 

به گزارش فارس مهرداد ابراهیمی در نشستی با هیئت‌های ورزشی این شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری با اشاره به اینکه قهرمانی تیم ملی کشتی ایران در جهان مرهون زحمات و خدمات کشتی‌گیران مازندرانی است، اظهار کرد: فعالیت‌ هیئت‌های ورزشی در شهرستان فریدونکنار تحسین‌برانگیز است.

ابراهیمی بیان داشت: کنترل، هدایت، بازسازی و مقابله در حوزه‌های مختلف چالشی می‌تواند با ورزش تحقق یابد.

وی با اشاره به اینکه حمایت از ورزش و ورزشکاران بهترین راه برون‌رفت از چالش‌های اجتماعی است، افزود: آموزش‌ها در حوزه‌های مختلف و به‌ویژه در بحث‌های معضلات اجتماعی باید عینی و بصری باشد.

این مسئول با اعلام اینکه صدا و سیما و همه رسانه ها باید پیشگام مباحث آموزشی در حوزه‌های گوناگون باشند، ادامه داد: در چهار ماه گذشته سعی کردیم در همه رقابت‌های ورزشی حضوری فعال داشته باشیم.

سرپرست فرمانداری شهرستان فریدونکنار از اختصاص 800 میلیون تومان بودجه ورزشی به پروژه‌های عمرانی خبر داد و اظهار کرد: همایش بزرگ پیاده‌روی خانوادگی شهرستان فریدونکنار با حضور گسترده اقشار مردم در ساحل منطقه برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه هیئت‌های ورزشی فریدونکنار با تشکیل هیئت تعاونی ورزشکاران برای درآمدزایی ورود کنند، خاطرنشان کرد: طرح احداث سالن ورزشی اختصاصی برای هیئت‌های ورزشی در سفر آینده ریاست جمهوری و هیئت دولت به استان در نظر گرفته خواهد شد.

این مسئول تصریح کرد: برای احداث طرح سالم‌سازی دریا و جاده سلامت 500 میلیون تومان اعتبار از استان گرفته شد که ماه آینده به حساب شهرداری فریدونکنار واریز می‌شود و قرار است شهرداری فریدونکنار نیز با 500 میلیون تومان از این طرح حمایت کند تا عملیات اجرایی این پروژه با یک میلیارد تومان شروع شود.

ابراهیمی ادامه داد: بودجه‌های ورزشی به صورت عادلانه تقسیم می‌شود و کمیسیون ورزشی شورای اسلامی شهر فریدونکنار حمایت‌های خوبی از ورزش فریدونکنار دارد.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار با اعلام اینکه نشست با هیئت‌های ورزشی فریدونکنار به صورت فصلی انجام می‌شود، افزود: ورزش روستایی با جدیت در فریدونکنار پیگیری می‌شود و هیئت‌های ورزشی باید برنامه‌های مدون سالانه خود را به اداره ورزش و جوانان شهرستان و فرمانداری فریدونکنار ارائه کنند.

وی در پایان گفت: سکوی تماشاچیان استادیوم فوتبال شهید کریم آزادی فریدونکنار تا مهرماه امسال تکمیل می‌شود.

در پایان این جلسه از روسا و نائب رئیسان هیئت‌های ورزشی، خبرنگاران ورزشی و مجموعه اداره ورزش و جوانان فریدونکنار تجلیل شد.

/ 0 نظر / 53 بازدید