نهضت آسفالت در فریدونکنار اجرایی می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار گفت: نهضت آسفالت به‌ زودی در فریدونکنار اجرایی می‌شود.

 

فرهاد برادران کناری امروز در گفتگو با فارس اظهار داشت: برای اجرایی شدن طرح نهضت آسفالت در شهرستان فریدونکنار 4 میلیارد و 800 میلیون ریال اعتبار در نظر گرفته شده است که 3 میلیارد و 200 میلیون ریال آن از محل اعتبارات عمرانی وزارت کشور و استانداری مازندران و یک میلیارد و 600 میلیون ریال نیز از محل اعتبارات شهرداری فریدونکنار اختصاص داده شده است.
وی با اشاره به اینکه این طرح در 17 نقطه شهری انجام می‌شود، تصریح کرد: عملیات اجرایی نقاط مورد نظر به اتمام رسیده و در دست اجرا‌ست و تا دو ماه آینده آسفالت این معابر عملیاتی می‌شود که برای تسریع، همت مردم و شهرداری فریدونکنار را می‌طلبد.
برادران بیان داشت: طرح عظیم نهضت آسفالت از سوی معاونت عمرانی وزارت کشور در سراسر کشور انجام می‌شود و در راستای تعهدات شهرداری‌ها نسبت به آسفالت جاده‌ها و معابر شهری آنها را یاری می‌رساند.
وی افزود: طرح نهضت آسفالت بسیار مثبت و خوب است به ‌شرطی که هر ساله به ‌صورت مستمر اجرایی شود و هم اکنون در شهرستان فریدونکنار با توجه به تفاهمنامه شهرداری فریدونکنار و استانداری مازندران منتظر دریافت پول از استانداری هستیم، چرا که اقدامات شهرداری انجام و پیمانکار طرح نیز انتخاب شده است. 
رئیس شورای اسلامی فریدونکنار خاطرنشان کرد: انتظار اعتبارات بیشتری با توجه به ازدیاد و فراوانی خرابی‌های راه‌های شهری داشتیم اما با این میزان اعتبار نیز دو منطقه شرق و غرب شهرستان به ‌صورت مساوی هدف‌گذاری شده اند که ابتدا آسفالت کوچه‌هایی اجرایی می‌شود که جدول‌کشی و زیر‌سازی شده باشند.
وی بیان داشت: اعتبارات شهرداری فریدونکنار قبل از شورای سوم بسیار کم بوده است و با توجه به گسترش شهرستان و جمعیت بیش از 35 هزار نفر‌، بهسازی معابر با کمبود بودجه روبه‌رو بوده است و هم اکنون با ارتقای بخش به شهرستان درآمدها بهبود یافته است اما خرابی‌های معابر فریدونکنار به حدی زیاد است که درآمد بالا هم جوابگوی نیاز مردم نیست.
برادران خاطرنشان کرد: با استقرار فرمانداری و افزایش بودجه‌های تخصیصی تا سه سال آینده چهره شهرستان عوض می‌شود.
رئیس شورای اسلامی فریدونکنار گفت: در سال گذشته همچنین طرح نهضت سبز در شهرستان اجرایی شد که بر اساس آن بیش از 11 هزار اصله نهال‌های نارنج، اقاقیا و چنار در فریدونکنار کاشته شد.

/ 4 نظر / 4 بازدید
فان شاد.کام

سلام سایت ما شروع بکار کرده و خوشحال میشیم که افتخار بدید و یه سری به سایتمون بزنید و در گروه ما هم عضو بشید. میخوایم با کمک شما بزرگترین گروه و اجتماع بچه های ایرونی رو تشکیل بدیم و با هم شاد باشیم و با هم لحظات خیلی خوبی داشته باشیم. اگه افتخار بدی و در گروه ما عضو بشی خیلی خوشحال میشیم. راستی حتی میتونید برای اعضای گروه مطالب مورد علاقت رو هم بفرستید و مطالب و وبلاگتون رو به بیش از ۵۰۰۰۰ عضو گروه معرفی کنید. ممنونم

صادقی فر

مهدی جان سلام ازخبرهای خوب و جالب شما لذت بردم . انشا’ الله موفق و موید باشید.

مرادی

باتشکر از اعضای محترم شورای شهر .کاش درباره پاکسازی ساحل شهرمون هم اقدامی اساسی و عاجل بکنید. اقای قجری واقعا خسته نباشید