فریدونکنار میزبان نخستین همایش پیاده روی خانوادگی ساحلی شد

فرماندار فریدونکنار از برگزاری نخستین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ساحلی جمعه هفته جاری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا مهرداد ابراهیمی روز شنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: این پیاده روی از پارک ساحلی لاله تا پل میلاد این شهرستان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه اطلاع رسانی این همایش در شهرستان انجام شده است، افزود: رسانه های مکتوب و مجازی نیز می توانند نقش مهمی در افزایش استقبال مردمی از این برنامه فرهنگی و ورزشی داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم ترویج فرهنگ ورزش همگانی در شهرستان، گفت: نخستین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ساحلی فریدونکنار با حضور همه اقشار و با محوریت نوجوانان، جوانان و بزرگ سالان برنامه ریزی شده است.

وی با اشاره به اینکه فروشگاه فرهنگی ورزشی نشاط اسپرت فریدونکنار حامی مالی این همایش بزرگ است، بیان کرد: جوایز متنوعی برای شرکت کنندگان در نخستین همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی ساحلی در شهرستان در نظر گرفته شده است.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه مسوولان دستگاه های اجرایی شهرستان فریدونکنار نیز همراه با خانواده های خود در این همایش بزرگ شرکت می کنند، گفت: از جمله مهم ترین اهداف این برنامه تلاش برای همگانی کردن ورزش و گسترش ورزش همگانی در سطح مناطق شهری و روستایی است.

وی با بیان اینکه ترویج و ارتقای ورزش همگانی در سطح محلات با بهره گیری از نهادهای فرهنگی، محلی و بهینه سازی اوقات فراغت در دستور کار است، اظهار کرد: بهره گیری مناسب از امکانات و ظرفیت های موجود و ایجاد و افزایش فضاهای ورزشی در تمام محلات سطح شهر نیز از مهم ترین اهداف برشمرده می شود.

فرماندار فریدونکنار خواستار ارتقای سطح سلامت جسم و روح شهروندان از طریق شرکت در فعالیت های ورزشی، ارتقای ورزش همگانی و قهرمانی در شهر و روستا ها و پیشگیری از آسیب های اجتماعی در همین راستا شد.

ابراهیمی گفت: همایش پیاده روی خانوادگی به منظور شادابی و نشاط شهروندان و ترویج و گسترش ورزش همگانی در سطح شهرستان فریدونکنار برگزار می شود.

/ 0 نظر / 24 بازدید