مهاجرت قوها به تالاب بین المللی فریدونکنار

زمستان امسال مهاجرت دسته جمعی تعداد زیادی از قوها به تالاب بین المللی فریدونکنار زیبایی دوصد چندانی را به این منطقه بخشید. این موضوع موجب جلب توجه کلیه دوستداران طبیعت نیز گردید به طوریکه مردم منطقه فریدونکنار نیز گروه گروه برای دیدن این نعمت خدادادی به این تالاب مراجعه می نمایند. نگارنده که خود شاهد استقبال مردم منطقه از این طبیعت زیبا بود ضمن ابراز خوشحالی از آشتی هر چه بیشتر مردم منطقه با طبیعت، توجه شما عزیزان را به عکسهای تهیه شده در این خصوص جلب می نماید. ضمناً جا دارد ازبرادر عزیزم آقای عبداله عابدپور نیز به جهت عکسهای بسیار زیبایی که در اختیار گذاشتند کمال تشکر را داشته باشم.

برای دیدن عکسها  اینجا را کلیک کنید.

/ 10 نظر / 4 بازدید
مهرآيين

سلامپس کو عکس؟

مهدی قجری

یک کم صبر کن باز شه خوب!

حسین زکریایی

سلام خداقوت آقامهدی واقعا مطالب حرفه ای شما لذت بخش است انشاالله موفق باشید درضمن عکس قوها نیومد؟

مهرآيين

والا من از صبح تا حالا صفحه رو نبستم ولی خبری نشد

مهرآيين

مهدی قجری

سلام حسین آقا تو رو خدا شرمنده نفرمایید ما حالا خیلی مونده به گرد شما هم برسیم. قضیه عکسها رو نمی دونم چیه! من که وارد صفحه وب لاگ می شم عکسهارو می بینم؟

محمد میرانی

سلام به عزیزترین دوستم نه ببخشید داداشم . خیلی با عکسها حال کردم . دلم برای شمال خیلی تنگ شده .

محمد میرانی

سلام، اگه بگم روزی بیش از ۱۰ بار بار عکسها رو میبینم شاید باور نکنی، مهدی خدا بگم چی کارت نکنه، انقدر از دیروز تا الآن دلم هوای شمال کرده که نگو . این اولین باری هست که ۲ ماه نرفتم شمال ، اونم کی، کسی که هر هفته پا می شد میرفت اونجا. در هر حال دستت درد نکنه . مرسی مهدی جان . راستی جدید ترین خبری که از امروز دارم این بود که اکثر مردم فریدونکنار ناهاریشون رو برداشتن و رفتن کنار تالاب خوردن . از این رومانتیکتر تا حالا دیدی؟؟

مهدی قجری

سلام محمد جان؛ بابا من که می گم پاشو بیا راستشو بخوای خودم بیشتر از تو تعجب کردم که نیومدی به هر حال منتظره دیدارت در تهران و بعدشم فریدونکنار هستم.