نباید با نگاه افراطی‌گرایانه مانع حضور زنان در جامعه شد

سرپرست فرمانداری شهرستان فریدونکنار گفت: زنان باید در رده‌های مختلف فعالیت داشته باشند و نباید با نگاه افراطی‌گرایانه مانع حضور زنان در جامعه شد.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری فریدونکنار، آیین باشکوه گرامی‌داشت مقام زنان فرهنگی اداره آموزش و پرورش فریدونکنار با میزبانی دبستان دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) برگزار شد.

مهرداد ابراهیمی سرپرست فرمانداری فریدونکنار در این آیین، ضمن تأکید بر اینکه نقش زن در جامعه امروز بسیار مثمرثمر است، اظهار کرد: جامعه ما به ‌سمت جامعه مدرنیته نزدیک می‌شود و البته ما در این جامعه نیز به الگویی همچون حضرت فاطمه زهرا (س) نیازمندیم.

وی با بیان اینکه از مهم‌ترین شاخص‌ها و رفتارهای بانوی گرانقدر اسلام باید برای زنان جامعه بهره برد، افزود: نقش‌آفرینی زنان در عرصه‌های مختلف انقلاب اسلامی و دفاع مقدس بسیار حائز اهمیت است و نقش بی‌بدیل بانوان فریدونکنار نیز بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

سرپرست فرمانداری فریدونکنار با عنوان اینکه دولت تدبیر و امید جایگاه و فرصت‌های برابری برای مردان و زنان قائل است، بیان کرد: ویژه‌برنامه شهرستانی گرامی‌داشت مقام زنان در اردوگاه شهید رجایی فریدونکنار برگزار می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه حضرت فاطمه زهرا (س) الگویی برای جامعه بشری هستند، خاطرنشان کرد: جایگاه ویژه زنان در جامعه مرهون انقلاب اسلامی در ایران است و زنان در توسعه و تعالی جامعه هم‌رده با مردان، نقش‎آفرینی می‎کنند.

ابراهیمی با تاکید بر اینکه حضور زنان در عرصه‌های گوناگون جامعه تحسین‌برانگیز است، تصریح کرد: رسیدن به وضعیت مطلوب در عرصه‌های مختلف، نیازمند الگوپذیری زنان جامعه از حضرت فاطمه زهرا (س) است.

وی با تأکید بر لزوم تربیت فرزندان بر اساس موازین اسلام، اضافه کرد: دین اسلام بهترین راه را برای تربیت و حفظ فرزندان ترسیم کرده است.

/ 0 نظر / 23 بازدید