نخستین پیست اسکیت فریدونکنار افتتاح می‌شود

رئیس شورای شهر فریدونکنار گفت: نخستین پیست اسکیت شهرستان فریدونکنار افتتاح می‌شود.

به گزارش فارس فرهاد برادران‌کناری پیش از ظهر دیروز در جمع اعضای شورای اسلامی شهر فریدونکنار اظهار داشت: به‌ زودی نخستین پیست اسکیت منطقه در پارک جزیره شهرستان افتتاح می‌شود.
وی با بیان اینکه شورای دوم فریدونکنار عملیات آزادسازی و تملک جزیره را آغاز کرده بود، تصریح کرد: شورای سوم با پرداخت 410 میلیون ریال تمامی اراضی جزیره را آزادسازی کرده است.
برادران با اشاره به اینکه با رایزنی‌های مکرر با سازمان گردشگری و تخصیص اعتبار 400 میلیون ریالی توسط این سازمان، بوفه، نمازخانه و سرویس بهداشتی پارک جزیره به بهره‌برداری رسیده است، تصریح کرد: شورای شهر و شهرداری فریدونکنار با اعتباری معادل یک میلیارد ریال جدول‌کشی کامل محوطه جزیره را انجام داده است و نخستین پیست اسکیت شهرستان نیز به زودی در این مکان افتتاح و تقدیم جوانان منطقه می‌شود.
رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار بیان داشت: آلاچیق‌های جزیره دایر شده است و ساخت و سازهای تکمیلی همچنان با قوت و سرعت ادامه دارد.
وی از خرید و آزادسازی ضلع غربی پارک جزیره با اعتبار 285 میلیون تومانی خبر داد و افزود: با آزادسازی رینگ غربی پارک، نقطه گردشگری مطلوبی دایر می‌شود و هم اکنون امنیت منطقه به خوبی برقرار شده است.
برادران گفت: با توجه به موقعیت مکانی و جغرافیایی منطقه، پارک جزیره نقطه گردشگری مناسب برای استفاده مردم شهرستان و توریست و مسافران است.
رئیس شورای اسلامی شهر فریدونکنار حداقل اعتبار تکمیل پروژه توریستی پارک جزیره را 400 میلیون تومان اعلام کرد.

/ 0 نظر / 13 بازدید