تهیه نقشه امدادی شهرستان فریدونکنار

رئیس جمعیت هلال احمر فریدونکنار گفت: نقشه امدادی فریدونکنار تهیه می‌شود.

به گزارش فارس مهدی آزادی ‌کناری روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ایجاد پایگاه امداد دریایی استان مازندران در شهرستان و تحویل یک دستگاه قایق تندروی امدادی و همچنین تهیه نقشه امدادی شهرستان از برنامه های این جمعیت در آینده می باشد. 

وی ایجاد کمپ امداد جاده‌ای و راهنمایان نوروزی، افزایش یک دستگاه آمبولانس و وسایط نقلیه امدادی، پیگیری اجرای پروژه‌های اردوگاه و اسکان موقت، استخر و بازسازی زمین فوتبال در مجتمع 20 هزار متری این جمعیت را از دیگر برنامه‌های در دست اجرای این سازمان در فریدونکنار خواند.

 وی اظهار داشت: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، موسسه‌ای خیریه، غیرانتفاعی و دارای شخصیت حقوقی مستقل است.
وی افزود: جمعیت شیر و خورشید سرخ ایران در سال 1301 تاسیس شد و در سال 1302 به‌ صورت رسمی آغاز به کار کرد و در سال 1303 توسط کمیته بین‌المللی صلیب سرخ به رسمیت شناخته شد و در سال 1308 به عضویت فدراسیون جمعیت‌های صلیب سرخ در آمد.
آزادی کناری تصریح کرد: جمعیت احمر فریدونکنار در سال 1352 با پیگیری زنده یاد مرحوم رجبعلی اسدی و تعدادی از خیر اندیشان تاسیس شد.
وی بیان داشت: جمعیت هلال احمر در چهار حوزه معاونت امداد و نجات، سازمان جوانان، سازمان داوطلبان و معاونت درمان و توان بخشی فعالیت می‌کند.
‌آزادی ادامه داد: مسئولیت ارائه خدمات امدادی درمانی به آسیب‌دیدگان جنگ و ارائه خدمات امدادی به آسیب دیدگان سوانح و بلایای طبیعی در زمان صلح از وظایف عمده جمعیت هلال احمر است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدونکنار، ایجاد و استقرار کمپ امداد و نجات جاده‌ای به مدت 25 روز به صورت شبانه‌روزی در نوروز سال 1387 با هزینه بیش از 30 میلیون ریال و استقرار کمپ امداد دریا به ‌مدت سه ماه تابستان با هزینه حدود 20 میلیون تومان را از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی توسط معاونت امداد و نجات این سازمان در فریدونکنار عنوان کرد.

/ 2 نظر / 4 بازدید
رضا

سلام دیروز یکی از دوستان یه وبلاگی رو بهم معرفی کرد نمیخوام در موردش چیزی بگم ولی حتما برو و بهش یه سر بزن مطمئنم نظرت در مورد خیلی چیزا عوض میشه رفتی پیش منم بیا و نظرت رو بگو http://dastforoshemetro.blogfa.com/ یادداشت های دختر دستفروش مترو