شنیده های انتخاباتی از حوزه انتخابیه فریدونکنار و بابلسر

entekhabat%2085.jpg

* شنیده شده دکتر روحی از مدتها پیش تصمیم به نیامدن در صحنه انتخابات داشته و در کلیه نشستهای رسمی و غیررسمی خود نیز از علاقه خود به ادامۀ فعالیت در حوزه های عملیاتی همچون موسسه آموزشی و تحقیقاتی وزارت دفاع خبر داده بود.

*  شنیده ها حاکیست دکتر روحی به تاکید و تکلیف حزب رایحه خوش خدمت(حزب حامی دولت) مجاب به ثبت نام در انتخابات مجلس هشتم گردیده است. چرا که در فرضیات این حزب دکتر قلی پور فردی مستقل و متمایل به گرایشات اصلاح طلبانه بوده و مقداد نجف نژاد نیز که به عنوان نماینده اصول گرایان شرکت کرده است با توجه به سوابق عملکردی گذشته، فاقد پایگاه مردمی و در واقع فردی است که احتمال پیروزی برای او وجود ندارد، لذا با حمایت از دکتر روحی درصدد کسب یک کرسی دیگر از مجلس می باشند.

*  طبق شنیده ها گروهی از بزرگان و مسئولان شهری منطقه درصددند تا در نشستی با دکتر روحی که احتمالاً در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد ایشان را متقاعد نمایند تا از حضور در انتخابات انصراف دهد تا زمینه برای اتحاد، همبستگی و یکدلی مردم منطقه در انتخابات مجلس هشتم فراهم گردد.

a_shenideh(5)(2).jpg

*   براساس شنیده ها مقداد نجف نژاد و طرفداران ایشان از حضور دکتر روحی استقبال نموده و این حضور را برگ برندۀ خود در انتخابات آتی می دانند.

*  شنیده ها حاکیست اقبال عمومی نسبت به آقای دکتر قلی پور روز به روز رو به افزایش بوده و براساس آخرین نظرسنجی ها در منطقه ایشان از وضعیت مناسب تری نسبت به سایر رقباء برخوردار است.  

/ 4 نظر / 3 بازدید
کمیته‌ی پی‌جوی آزادی دانشجویان دربند

به رغم گذشت بیش از 40 روز از بازداشت دانشجویان آزادیخواه و برابری طلب هنوز از وضعیت نادر احسنی، سعید حبیبی، علی کلایی، مجید اشرف نژاد و پیمان پیران هیچ اطلاعی در دست نیست. آنان تا کنون هیچ تماس تلفنی با خانواده ی خود نداشته اند. همچنین مهدی اله یاری 1 ماه است که با خانواده ی خود تماس تلفنی نداشته است. کمیته ی پی جوی آزادی دانشجویان دربند نگرانی خود را از وضعیت این دانشجویان اعلام می دارد و تمامی افراد و سازمان های پیگیر آزادی دانشجویان را به لزوم توجه خاص به وضعیت آنان فرا می خواند ------------ برای حمایت از ما تنها کافیست لینک ما را در وبلاگ خود بگذارید

•شنيده ها از اين حكايت دارند كه دكتر روحي به دنبال پست اجرايي است و گفته بود كه در وزارت صنايع و مخابرات پيشنهاداتي به او شده بود. وي افزود: حتي اگر پژوهشگر ساده دانشگاه مالك اشتر شوم وارد انتخابات مجلس نمي شوم. •برخي مي گويند عمل دكتر روحي خيانت است. عصبانيت مردم از اين است كه چرا وي دروغ گفته و ما را به بازي گرفته است. به همين دليل برخي از افراد ذي نفوذ شهر در نماز جمعه داد و فرياد راه انداخته اند. با اين مضضمون كه دكتر روحي مار را به بازي گرفته است. •برخي ديگر مي گويند دکتر روحی با مقداد دست به يكي كرده تا راي فريدونكنار را بشكند. او قبلاً با اعتماد مي گفت نمي آيد اما الان با هل دادن ديگران آمده است. •همه مردم و مسئولين شهري معتقدند كه نبايد بگذاريم فضاي وحدت و انسجام شكسته شود. • دکتر قلی پور:بنده تا آخر حضور دارم و ترديدي در آن نيست. رقيب بايد در حضورش تجديد نظر كند و در اين تجديد نظر بايد عزم و جديت وجود داشته باشد. •دكتر قلي پور: من در دور گذشته به خاطر مصالح شهر كنار كشيده ام، اما در اين دور ابداً يك قدم هم عقب نمي كشم.

آقای بدون نام سلام چرا دو تا مطلب آخر را از قول دکتر قلی پور نوشتيد همان ابتدا می نوشتيد ((به گفته دکتر قلی پور : )) و خوانندگان محترم تا ته خط می رفتند.

mohammadreza

این آقای بدون نام خیلی آدم بی جربزه ایه که جرات نداره اسم خودشو بنویسه