افزایش اقبال عمومی نسبت به دکتر قلی پور

خبرهای رسیده از حوزۀ انتخابیه بابلسر و فریدونکنار حاکیست با توجه به افزایش اقبال عمومی نسبت به دکتر قلی پور و رشد چشمگیر گرایش به ایشان در تمامی شهر ها و روستاهای این حوزه، برخی از کاندیداها درصدد کنارگیری به نفع دکتر قلی پور می باشند.

Azadi452%20-%20Democracy%20For%20IRAN.jpg

در این ارتباط حتی شنیده می شود که عدم تایید صلاحیت آقای موسوی از سوی هیات های اجرایی موجب شده است تا طرفداران ایشان که این موضوع را بی ارتباط با سیاستهای پشت پرده مقداد نجف نژاد دیگر کاندیدای این حوزه نمی دانند، درصورت عدم احراز صلاحیت آقای موسوی؛ به طیف طرفداران دکتر قلی پور بپیوندند.

از سوی دیگر از اردوگاه مقداد نجف نژاد خبر می رسد طرفداران ایشان که نگران از بی اعتمادی مردم نسبت به کاندیدای خود و عدم اخذ آراء مناسب بودند، از رد صلاحیت آقای موسوی به عنوان یکی از رقبای بابلسری و حضور دکتر روحی به عنوان رقیبی دیگر از منطقه فریدونکنار که موجب جلوگیری از وحدت آراء مردم این منطقه می گردد، به شدت استقبال کرده و این اتفاقات را فرصتی درخور برای خود می دانند.

«لحظه به لحظه با خبرهای حوزۀ انتخابیه بابلسر و فریدونکنار» با ما همراه باشید.

/ 5 نظر / 3 بازدید

شايعه پراکنی تا کی آقای موسوی يک اصول گراست برای احراز صلاحيت خود تلاش نموده و تا چند روز آينده صلاحيتش احراز شده و اعلام می گردد. يقين داشته باشيد در غير اين صورت ايشان از حجه الاسلام يزدانی حمايت خواهد کرد نه آقای قلی پور. لطفا کمی به فکر آخرت خود باشيد!!!!!!!!!!

داری

جالب بود یه سر به سایته من هم بزن اکانت مجانی Rapidshare گیرت میاد

مهدی قجری

آقای بدون نام عزیز ما هم گفته ایم شنیده ایم حال از شما نیز خبری جدید شنیدیم متشکرم

عاشق تر از هميشه

سلام خسته نباشيد ميبينم كه حسابي طرفداري من طرفدار اتحادم و دوست دارم همه براي اين امر تلاش كنند مثل عكس زيبايي كه زدي .موفق باشيد.راستي از عكس قوها استفاده خواهم كرد