چهارمین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر برگزار می شود

چهارمین جشنواره سراسری مجسمه های شنی در سواحل شهرستان بابلسر برگزار می شود.  

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با مشارکت سازمان میراث فرهنگی و گردگشگری و همچنین سازمان ملی جوانان، چهارمین جشنواره سراسری مجسمه های شنی را سواحل شهرستان بابلسر برگزار می کند.

 هدف از برگزاری این جشنواره توجه به ویژگی های بومی و محلی، تعمیم نگاه زیباشناسی مردم به طبیعت  و ساحل، نوآوری و خلاقیت و جذب گردشگران اعلام شده است. 

این جشنواره در دو بخش دفاع مقدس و بخش آزاد کار خود را در تاریخ 28 مردادماه در توقفگاه(پارکینگ) صفر شهرستان بابلسر آغاز و تا 30 مرداد ماه ادامه خواهد یافت.  

برای جذاب کردن جشنواره بخش های جنبی و جوانان نیز در نظر گرفته شده است که هر هنرمند می تواند با ارایه یک اثر در آن شرکت کند.

مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره تا 22 مردادماه عنوان شده است و به هنگام اجرا و ساخت طرح ها و مجسمه های شنی، تمامی ابزار مورد نیاز در اختیار هنرمندان قرار می گیرد و هزینه های رفت و برگشت آنان نیز پرداخت می شود.

 گفتنی است به نفرات برتر در هر بخش ، جوایزی تا سقف ۵٠٠ هزار تومان اهداء می شود. علاقمندان می تواند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 01125228850 تماس حاصل فرمایند.

 

مجسمه های شنی

 

  دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر دومین جشنواره مجسمه های شنی در بابلسر ساخت مجسمه های شنی در بابلسر ساخت مجسمه های شنی در بابلسر ساخت مجسمه های شنی در بابلسر ساخت مجسمه های شنی در بابلسر بازدید از مجسمه های شنی در بابلسر بازدید از مجسمه های شنی در بابلسر مجسمه های شنی در بابلسر مجسمه های شنی در بابلسر بازدید از مجسمه های شنی در بابلسر بازدید از مجسمه های شنی در بابلسر

/ 3 نظر / 4 بازدید

agha jan in hame khabar to shahre khodemon hast onvaght miri khabare ye shahre dige ro mizari