کاندیداتوری دکتر روحی و ... !!!

سلام دوستان؛

 

مهلت ثبت نام کاندیداهای مجلس هشتم ساعت ۲۴:۰۰ دیشب ۲۱ دیماه به پایان رسید اما این پایان برای برخی از حوزه های انتخابیه آغازی شگفت انگیز بود. یکی از این حوزه ها منطقه فریدونکنار و بابلسر بود که اتفاقی نه چندان فرخنده را پیش روی خود دید. ثبت نام دکتر روحی نماینده دوره هفتم مجلس شورای اسلامی از این حوزه انتخابیه که انتخاب ایشان نیز خود حدیث مفصلی بود که همه مردم منطقه به آن واقفند.

تاکید دکتر روحی بر عدم شرکت در انتخابات این دوره و رایزنی برای انتخاب فردی اصلاح دغدغه جمعی مردم و مسئولین شهری منطقه بود که نهایتا به انتخابی شایسته از لحاظ علمی و سوابق اجرایی به نام دکتر رحمت اله قلی پور ختم گردید. انتخابی که به دنبال خود در حال شکل دهی اتحاد و همبستگی و یکدلی مردم این حوزه انتخابیه بود.

mozal.jpg

اما آنچه که شگفتی همگان را در پی داشت ثبت نام دکتر روحی در ساعات پایانی زمان نام نویسی بود که همچنان که ذکر شد اتفاق فرخنده ای به نظر نمی رسد. همانگونه همه شما عزیزان همشهری می دانید رقابت در این حوزه بسیار تنگاتنگ و نزدیک می باشد و تنها در صورت اجماع و حمایت کلیه مردم و مسئولین از یک کاندیداتور می تواند زمینه پیروزی بر رقبای سنتی منطقه را در پی داشته باشد. اتفاقی که در دوره گذشته با حمایت از دکتر روحی به سرانجام رسید و این دوره نیز با اتفاق نظر در خصوص دکتر قلی پور می رفت تا پیروزی دلچسبی را برای مردم منطقه به همراه داشته باشد که این پیروزی محتمل با طمع شیرین شهرستان شدن می توانست خوشحالی دوچندانی را با امید  به توسعه فرهنگی و اجتماعی و عمرانی به همراه آورد. اما به یکباره حضور دکتر روحی برای شرکت در انتخابات این دوره تمامی معادلات مثبتی را که تا کنون شکل گرفته بود برهم زد. برهم ریختگی که می تواند ضربه جبران ناپذیری را بر مردم منطقه تحمیل نماید که همانا دودستگی در طیف طرفداران و شکست بسیار محتمل در انتخابات آتی است که این شکست نه تنها برای کاندیدای مربوطه که برای همه عزیزان و همشهریان ماست.

اینکه در پس پرده این اتفاقات چه دستهایی نهفته است در حال حاضر بر نگارنده پوشیده است به طوریکه تنها امیدواریم که این تحرکات مشکوک ساخته و پرداخته رقبای سنتی منطقه نباشد که در این صورت خیانت گناهی است نابخشودنی و در صورتیکه از ساده لوحی برخی از دوستان باشد باز خود جای بسی نگرانی است.

لذا بر خود لازم می دانیم که ضمن تذکر و هشدار مجدد درخصوص خطر شکست در انتخابات آتی مجلس در صورت حضور دوکاندیدا از شهرمان از دکتر روحی و طرفداران ایشان تقاضا نماییم که با توجه به فعالیت تبلیغی مناسب دکتر قلی پور برای انتخابات در کلیه مناطق این حوزه انتخابیه و اجماع کلی در خصوص ایشان؛ به نفع مردم و شهرمان انصراف خود را اعلام نمایند تا مردم منطقه با خیالی آسوده و بدون تشویش ذهن و با یکدلی نسبت به ریختن آراء خود در صندوقها به نفع کاندیدای منتخب منطقه اقدام نمایند تا پیروزی همچون دوره گذشته نصیب مردم گردد. 

/ 1 نظر / 7 بازدید

مشکل ما فريدونکنار و بابلسر نيست بايد به اصلح روی آورد حال می خواهد بابلسری باشد يا فريدونکناری