فضای مجتمع فرهنگی ورزشی هلال احمر گسترش می‌یابد

رئیس جمعیت هلال احمر فریدونکنار گفت: فضای مجتمع فرهنگی ـ ورزشی هلال احمر فریدونکنار گسترش می‌یابد.‌

به گزارش فارس مهدی آزادی کناری بعدازظهر دیروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فضای ورزشی قابل دسترسی اعضای هلال احمر فریدونکنار مطلوب است اما باید درصدد افزایش امکانات برآمد.
وی بر لزوم گسترش فضای مجتمع فرهنگی ورزشی هلال احمر فریدونکنار که 20 هزار متر مربع مساحت دارد تاکید کرد و افزود: بیش از 150 نفر در سالن بدنسازی این مجموعه فعالیت دارند.
رئیس جمعیت هلال احمر فریدونکنار با بیان اینکه هم اکنون سه تیم از رزمی‌کاران شهرستان در سالن ورزشی این مجموعه به تمرینات خود می‌پردازند، اظهار داشت: 55 تیم فوتسال در ساعات مختلف شبانه‌روز در سالن مجموعه فرهنگی ورزشی هلال احمر فریدونکنار به ورزش می‌پردازند.
وی بیان داشت: سال گذشته پذیرای مسابقات بدنسازی باشگاه‌های هلال احمر استان مازندران بوده‌ایم و دوره‌های آموزشی بسیجیان منطقه در این مجتمع برگزار شده است.
وی وضعیت فعلی زمین چمن این مجتمع را مطلوب دانست و گفت: بیش از 130 نفر از جوانان منطقه در قالب تیم‌های فعال در لیگ‌های شهرستانی و استانی، تمرینات خود را در زمین فوتبال این مجتمع برگزار می‌کنند.
آزادی برگزاری مانور گردان‌های عاشورا، اردوهای اعضای سازمان جوانان و داوطلبان هلال احمر، برگزاری کلاس‌های علمی چادر زنی و برگزاری مسابقات کشتی لوچو را از دیگر فعالیت های مهم صورت گرفته در این مجتمع فرهنگی ورزشی دانست و افزود: در ایام تعطیلات نوروزی همکاران هلال احمر سراسر کشور در این مجتمع اسکان داده شدند و این روند در ایام تابستان نیز ادامه خواهد داشت.

/ 2 نظر / 7 بازدید
حمید

سلام وبلاگ خوبی داری اگه موافق باشی خوشحال میشم تبادل لینک کنیم خبرشو بهم بده [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]