احترام به آگاهی مردم با پرهیز از بداخلاقی های انتخاباتی

انتخابات مجلس هشتم به دلیل اهمیت خاص در تعیین سرنوشت مردم و خصوصاً شرایط زمانی کشور، نیازمند توجه و بررسی همه جانبه است. یکی از مهمترین خواسته های مسئولان ارشد کشور، مشارکت حداکثری در این انتخابات است که به عنوان نماد مشروعیت ملی و دینی کشور، در کنار انتخابی آگاهانه می باشد چرا که مجلس علاوه بر نقش اساسی قانونگذاری و تصمیم سازی و نظارت بر دستگاه های اجرایی کشور، جایگاه ارزشمند پیگیری مشکلات معیشتی و خواسته های مردم را نیز به عهده دارد.

7-1-37.jpg

بر همین اساس هر چه به برگزاری انتخابات مجلس هشتم نزدیکتر می شویم سخنان و توصیه های دلسوختگان کشور در این خصوص پررنگ تر و شفاف تر می گردد. کلیه مسئولین در فرصتهای مختلف مردم را برای خلق حرکتی منسجم در راستای استحکام و اعتلای نام ایران عزیز به حضور گسترده در پای صندوقهای رای فرا می خوانند و از کلیه انتخاب کنندگان و انتخاب شوندگان می خواهند با پرهیز از هر گونه بداخلاقی های انتخاباتی فضا را برای انتخاباتی پرشور آماده نمایند.

اما در این رهگذر هستند افرادی معدودی که با اهداف غیرموجه ای قصد ورود به مجلس را دارند و با استفاده از ابزارهای مختلفی چون تطمیع افراد ذی نفوذ و پرداخت مبالغی به گروههای متنوع فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و حتی سیاسی سعی در کسب آراء بیشتر دارند غافل از آنکه مردم فهیم و فرهیخته ایران در کلیه مناطق و حوزه های انتخابیه از جمله مردم گرم و سرد چشیده بابلسر و فریدونکنار از چنان درک سیاسی و اجتماعی برخوردارند که نه تنها جایگاهی برای این افراد قائل نیستند بلکه مرتکبین به این اعمال را با عدم آراء خود تقبیح خواهند کرد.

آری؛ افکار عمومی بهترین قاضی برای شناخت سره از ناسره است و لذا از کسانیکه به این اقدامات دست می زنند و یا درصدد انجام چنین رفتارهایی در حوزۀ انتخابیه بابلسر و فریدونکنار هستند توصیه می کنیم با علم به آگاهی مردم از ایجاد تنش های فکری بپرهیزند و صحنه را برای انتخاباتی سالم و پرشور فراهم نمایند.

/ 2 نظر / 5 بازدید
محسن - ک

منظور شما دو پهلو ست آیا دکتر قلی پور را یم گوئید که در ایام ماه مبارک در ورزشگاه حاضر می شد و جوایزی را تقدیم می کرد یا دکتر روحی که بر حسب وظایف نمایندگی به باشگاه ها کمک مالی می کند؟!

محسن - ک

منظور شما دو پهلو ست آیا دکتر قلی پور را یم گوئید که در ایام ماه مبارک در ورزشگاه حاضر می شد و جوایزی را تقدیم می کرد یا دکتر روحی که بر حسب وظایف نمایندگی به باشگاه ها کمک مالی می کند؟!