فریدونکنار امسال حدود 5/3 میلیارد تومان بودجه مصوب دارد

فرماندار فریدونکنار گفت: فریدونکنار امسال حدود 5/3 میلیارد تومان بودجه مصوب دارد.

به گزارش فارس امید نیک‌نژاد صبح دیروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی شهرستان فریدونکنار اظهار داشت: با پیگیری‌های به‌ عمل آمده از محل اعتبارات ملی توانستیم این میزان اعتبار را به‌ منظور توسعه شهرستان اختصاص دهیم.
وی با بیان اینکه بودجه اختصاصی فریدونکنار تا سال گذشته که بخش محسوب می‌شد، حدود ٣۵٠ میلیون تومان بوده است، افزود‌: رشد فوق‌العاده بودجه، زمینه رشد و توسعه فریدونکنار را فراهم کرده است.
نیک‌نژاد بیان داشت: مبلغ 26 میلیارد و 800 میلیون ریال از محل اعتبارات تملک و دارایی برای شهرستان در نظر گرفته شده بود که با پیگیری‌های به عمل آمده و با اختصاص اعتبارات لازم از محل اعتبارات حوادثی و مازاد در اختیار، این میزان به 34 میلیارد و 500 میلیون ریال افزایش یافته است.
وی خاطرنشان کرد: درصد تخصیص اعتبارات تملک و دارایی این شهرستان 85 درصد است.
فرماندار فریدونکنار احداث سد لاستیکی در شهرستان را طرحی بسیار مهم و حیاتی دانست و افزود: احداث سد لاستیکی در فریدونکنار حدود 300 میلیون ریال هزینه دارد.
وی با بیان اینکه مشاور طرح انتخاب شده است، گفت: با تخصیص اعتبارات لازم عملیات اجرایی این سد تا اوایل مرداد ماه سال جاری آغاز می‌شود.
نیک‌نژاد بیان داشت: برای احداث سد لاستیکی و برطرف‌سازی مشکلات آب کشاورزی مزارع شهرستان و روستاهای اطراف چند نقطه در سطح منطقه جانمایی شده است و تا پایان خرداد ماه طرح نهایی اعلام می‌شود.

/ 0 نظر / 4 بازدید