خزرنومه

زمان تعیین سرنوشت

سرانجام انتظارها به پایان رسید و زمان انتخاب آغاز شد. بالاخره پس از طی زمان بسیار و تلاشهای مستمر از سوی هواداران کاندیداهای مختلف؛ لحظه تعیین سرنوشت منطقه برای مدت 4 سال فرا رسید.

زحمات فراوان؛ نشستها و همایش های مختلف؛ گفتگوهای رو در روی بسیار؛ همه و همه مقدماتی برای این روز بزرگ بود. روزی که در آن می بایست یک نفر به عنوان مدافع و پشتیبان حق و نظر مردم منطقه و چشم امید مردمان دیارمان برای رفع مشکلات و تنگناهای شهری و منطقه ای؛ راهی مجلس شورای اسلامی گردد و با نشستن بر روی صندلی سبز مجلس؛ پیام آور صلح و ثبات و پیشرفت برای خطه سبزمان باشد.

گذشته از تمام اتفاقاتی که در چند وقت اخیر روی داد و گذشته از همه ناملایمات و بداخلاقی های صورت گرفته از سوی طرفداران برخی از کاندیداها؛ آرزو می کنیم انتخاباتی پرشور؛ در کمال صحت و سلامت برگزار گردد. هر چند که نگرانی ها از سلامت انتخابات یکی از دغدغه های اصلی دوستداران و دلسوزان این شهر و مردم مهربان منطقه است اما با همت و تلاش مسئولین امر امید است از هر گونه تخلف و سوء استفاده جلوگیری گردیده و زمینه برگزاری انتخاباتی درخور فراهم گردد.

البته و به حق می دانیم که مردم فهیم این حوزه انتخابیه با وسعت نظر و دوراندیشی کامل نسبت به انتخاب گزینه ای شایسته اقدام نموده و از هر گونه سنت گرایی و تنگ نظری مبرا خواهند بود چرا که معتقدیم با اعتماد به چهره های دانشگاهی و با پذیرش صداقت؛ دانایی و توانایی آنان می توانیم دست طلبشان را با همت والای خود بفشاریم و به آینده ای روشن و دست یافتنی برای منطقه امیدوار باشیم.


پيام هاي ديگران () | ٢۳ اسفند ۱۳۸٦ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته