خزرنومه

اجرای پروژه‌های عمرانی در روستاهای فریدونکنار با 275 میلیون تومان اعتبار

بخشدار مرکزی فریدونکنار گفت: هزینه پروژه‌های عمرانی روستاهای بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار 275 میلیون تومان برآورد شده است.

به گزارش فارس ذبیح‌الله اسدی در بازدید از طرح‌های عمرانی روستاهای این شهرستان اظهار داشت: اجرا و تهیه طرح هادی، زیرسازی و آسفالت خیابان‌ها و معابر اصلی و فرعی، ساماندهی گلزارهای شهدا، احداث ایستگاه پمپاژ، احداث خانه عالم، احداث غسال‌خانه و تکمیل و بهسازی پروژه‌های ورزشی از طرح‌های عمرانی است که با صرف هزینه 275 میلیون تومان برای آسایش و رفاه حال روستاییان بخش مرکزی شهرستان فریدونکنار به بهره‌برداری رسیده است.
وی بیان داشت: این پروژه‌ها در روستاهای سوته، حیدرکلا، بزرگ بیشه محله، اسلام آباد، ملاکلا، اسبو کلا و توله سرا اجرایی شده است.
اسدی افزود : 9 طرح مصوب سال گذشته و تنها دو طرح در سال جاری برای اجرایی شدن به تصویب رسیده است.
بخشدار مرکزی شهرستان فریدونکنار خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها با همکاری ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اداره کل راه و ترابری استان مازندران، بنیاد شهید و امور ایثارگران، سازمان جهاد کشاورزی و تربیت بدنی به بهره‌برداری رسیده است.
وی با اشاره به نقش مهم مردم در فعالیت‌های دستگاه‌های اجرایی در منطقه خاطر نشان کرد: مردم هوشیار و فهیم منطقه با همدلی و همفکری خود موجبات تسریع عملیات اجرایی شدن پروژه‌های مختلف را فراهم ساختند.
اسدی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی خواست تا نگاه ویژه‌ای نسبت به مسائل روستاییان داشته باشند و ابراز امیدواری کرد؛ فعالیت‌های فرهنگی، علمی و ورزشی در سطح منطقه افزایش قابل توجهی داشته باشد.


پيام هاي ديگران () | ٢۳ خرداد ۱۳۸۸ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته