خزرنومه

نمایشگاه بدون دخانیات در فریدونکنار برپا شد

مسئول واحد جوانان جمعیت هلال احمر فریدونکنار گفت: به منظور گرامیداشت روز بدون دخانیات، نمایشگاه عکسی در شهرستان برپا شد.

به گزارش فارس زهرا صادقی‌فر صبح امروز در حاشیه برپایی این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نمایشگاه یک روزه خیابانی با محوریت روز بدون دخانیات با همکاری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان برپا شده است.
صادقی‌فر با بیان اینکه این نمایشگاه با محوریت آگاه سازی، آسیب‌شناسی و فرهنگ سازی برپا شده است، افزود: با برپایی چنین نمایشگاه‌هایی و دعوت عمومی مردم به ویژه جوانان برای اطلاع‌رسانی، در جهت جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی گام بر می‌داریم.
وی بیان داشت: حدود 150 عکس، پوستر و تراکت در این نمایشگاه که در سطح شهر برگزار شد، به معرض دید عموم درآمد و 20 نفر از اعضای سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان فریدونکنار برای برپایی این نمایشگاه فعالیت داشتند.

صادقی‌فر افزود: در کنار نمایشگاه، ایستگاه توزیع اقلام فرهنگی با توزیع و پخش بیش از صد کتابچه، دفترچه‌های آموزشی و بروشور دایر شد که با استقبال بی‌سابقه و پرشور قشر جوانان فریدونکنار همراه شد.
مسئول واحد جوانان جمعیت هلال احمر فریدونکنار خاطرنشان کرد: نظارت خانواده به عنوان یک عامل موثر پیشگیرانه بسیار حائز اهمیت است و اعتماد به نفس دهی به فرزندان می‌تواند یک اصل مهم تلقی شود.
وی یادآور شد: نظارت بیش از حد و سخت‌گیرانه هم خطرناک است و می‌تواند تاثیر معکوسی داشته باشد و باید توجه داشت که پرسش‌های پیاپی، جستجوهای مکرر وسایل شخصی و اتاق فرزند می‌تواند تاثیر نابه‌جایی بر عملکرد شخص به ویژه در دوره جوانی داشته باشد.


پيام هاي ديگران () | ۱۳ خرداد ۱۳۸۸ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته