خزرنومه

پروژه روشنایی محور فریدونکنار _ سرخرود به بهره برداری رسید

پروژه روشنایی محور فریدونکنار _ سرخرود با حضور سید محمد کریمی استاندار مازندران ، موسی رحیمی مدیرکل راه و ترابری استان و جمعی از مسؤلان محلی مورد بهره برداری قرار گرفت.

 

به گزارش ایسنا در این مراسم مهندس سید محمد کریمی استاندار مازندران ضمن قدردانی و تشکر از مجموعه راه و ترابری استان به منظور تلاش های بی وقفه در جهت حفظ، نگهداری و ایمن سازی محورهای استان عنوان کرد: ایمن سازی محورها در قالب روشنایی برای ایجاد محیطی مناسب برای تردد وسایل نقلیه و اشخاص پیاده بوده بطوری که دید سریع، دقیق و راحت آنها امکان پذیر شود از این رو این مهم باید برای کلیه محورهای اصلی و شریانی استان محقق گردد.

وی در ادامه تصریح کرد: با بهره برداری از این پروژه، مردم شریف منطقه می توانند از نعمت یک راه ایمن و مناسب بهرمند شوند.

در ادامه مراسم نیز موسی رحیمی مدیر کل راه و ترابری استان ضمن قدردانی از مهندس کریمی به منظور پیگیری های مجددانه در خصوص راههای ارتباطی استان عنوان کرد: اداره کل راه وترابری استان مازندران در راستای برنامه ها و اهداف خود در زمینه ایمن سازی محورهای مواصلاتی استان اقدامات بسیار گسترده ای را در قالب روشنایی در سطح راههای استان در دستور کار خود قرارداده است که اجرای سیستم روشنایی در محور فریدونکنار _ سرخرود به طول ۳/۴ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر یکهزار و 500 میلیون ریال یکی از این اقدامات بوده که به حول و قوه الهی از امروز مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی در ادامه افزود : عملیات اجرایی این پروژه شامل نصب ۸۳ اصله پایه فلزی هشت وجهی گالوانیزه و سیستم روشنایی چراغ ۴۰۰ وات بخار سدیم می باشد.

مدیر کل راه و ترابری استان در خصوص دیگر اقدامات این اداره کل در زمینه روشنایی محورهای استان خاطر نشان کرد: این اداره کل عملیات اجرایی روشنایی حدود ۳۰ کیلومتر از محورهای چهارخطه استان را در دست انجام و نگهداری از ۲۲۰ کیلومتر از روشنایی محورهای استان را برعهده دارد.

شایان ذکر است استاندار مازندران پس از پایان مراسم از روند اجرایی پروژه کمربندی فریدونکنار بازدید و خواستار تسریع در روند اجرایی پروژه و توجه ویژه مسؤلین ذیر ربط به این مهم شد.


پيام هاي ديگران () | ۳۱ فروردین ۱۳۸۸ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته