خزرنومه

بندر فریدونکنار کلید توسعه شهرستان است

استاندار مازندران گفت: بندر خصوصی فریدونکنار کلید و محور توسعه شهرستان است.

به گزارش مهر سیدمحمد کریمی شامگاه شنبه در اولین شورای اداری این شهرستان در سال جاری با اشاره به اینکه مدیران و مردم مبنای توسعه فریدونکنار را بندر قرار دهند، اظهار داشت:‌ دستگاههای اجرایی شهرستان شرایط لازم را برای توسعه بندر فریدونکنار ایجاد کنند.

وی یکی دیگر از امتیازات فریدونکنار را توریستی بودن این شهرستان عنوان کرد و یادآور شد: بهره مندی از طبیعت فریدونکنار در راه اندازی طرح توریست درمانی با توجه به وجود بیمارستان در شهرستان ضروری است.

کریمی ایجاد زیرساختهای گردشگری استان را پیچیده توصیف کرد و افزود: یکی از اولویتهای ایجاد زیرساختهای گردشگری داشتن فرودگاه استاندارد با تجهیزات کامل برای ارائه خدمات مناسب به گردشگران خارجی به خصوص کشورهای حوزه خلیج فارس است که گامهای مثبتی در این رابطه برداشته شده است.

به گفته وی در راستای طرح توریست درمانی شهر سلامت در شهرستان رامسر ایجاد خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: یک کشور زمانی توسعه می یابد که مردم آن کشور با دید توسعه ای به عوامل توسعه نگاه کنند.

استاندار مازندران اظهار داشت:‌راه توسعه استان توجه به گردشگری و توریست بوده و راه جذب توریست تکثر در فروش است.

وی به مردم و اصناف مازندران به خصوص شهرهای ساحلی توصیه کرد که با توریست همانند یک میهمان برخورد کرده و از افزایش قیمت بی رویه کالاها خودداری کنند.

در این جلسه که با حضور پر تعداد مدیران ارشد دستگاههای اجرایی استان همراه بود استاندار مازندران خواستار بر طرف شدن مشکلات آب آشامیدنی شهرستان فریدونکنار در اسرع وقت شد.

در پایان این جلسه با حضور استاندار و برخی مدیران ارشد استان طرح روشنایی محور ورودی شهرستان از سمت محمود آباد افتتاح شد.


پيام هاي ديگران () | ۳٠ فروردین ۱۳۸۸ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته