خزرنومه

آغاز فعالیت های انتخاباتی فرمانداری فریدونکنار

امید نیک‌نژاد امروز در گفتگو با فارس با اشاره به آغاز فعالیت انتخابات ریاست جمهوری در فریدونکنار اظهار داشت: هیئت اجرایی و دست‌اندرکاران انتخابات تا پانزدهم اردیبهشت در شهرستان معرفی می‌شوند.

 
وی با بیان اینکه همیشه قشر فرهنگی در برگزاری انتخابات از محورهای اصلی بوده‌اند، خاطرنشان کرد: باید نسبت به اتصال و آنلاین بودن رایانه‌های مدارس و دارا بودن آنها به سیستم و برنامه‌های مورد نیاز در آینده‌ای نزدیک اقدام کرد.
نیک‌نژاد با اشاره به اینکه راهبری و نظارت در شعب اخذ رأی مدارس باید در اولویت‌ قرار گیرد، تصریح کرد: در سال گذشته 54 شعبه اخذ رأی در شهرستان و روستاهای اطراف را داشته‌ایم که از این میزان 33 شعبه در مدارس قرار دارد و این امر نیاز به آنالیز شعب مدارس و برنامه ریزی برای تجهیز آنها به حداقل یک رایانه در هر مدرسه را افزایش می دهد.

فرماندار شهرستان فریدونکنار همچنین از سرکشی از شعبات اخذ رأی سال گذشته در دو روز آینده خبر داد و افزود: نمایندگان تام الاختیار ادارات مخابرات، برق و آموزش و پرورش باید تا جلسه آتی کمیته فنی انتخابات شهرستان منصوب و به کمیته معرفی شوند.
وی اظهار داشت: به ‌منظور برگزاری انتخابات خردادماه، 59 شعبه اخذ رأی در شهرستان را پیشنهاد کرده‌ایم.
نیک‌نژاد خواستار پیگیری اقدامات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور شد و بیان داشت: 48 ساعت پیش از انتخابات رایانه‌ها باید آماده و بلااستفاده بماند و سعی شود در شعب روستایی و به‌منظور سهولت و کیفیت در کار از کاربران بومی استفاده شود.
فرماندار فریدونکنار در پایان خاطرنشان کرد: اداره‌ اوقاف شهرستان باید با شعب اخذ رأی مساجد و هیئت امنای مساجد هماهنگی‌های لازم را مبذول کند.


پيام هاي ديگران () | ٢٦ فروردین ۱۳۸۸ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته