خزرنومه

آمادگی دستگاههای اجرایی فریدونکنار برای خدمات دهی به مسافران در ایام نوروز

معاون فرماندار فریدونکنار گفت:دستگاه‌های اجرایی شهرستان می بایست در حد توان برای ارائه خدمات به مسافران تلاش کنند.

به گزارش فارس محمد حسین‌زاده بعدازظهر سه شنبه در جلسه ستاد تسهیلات نوروزی شهرستان فریدونکنار با بیان اهمیت برنامه‌ریزی برای عید نوروز و اهمیت برنامه‌های منسجم از دستگاه‌ها خواست در حد توان برای ارائه خدمات به مسافران تلاش کنند.

وی گفت: درصورت عدم حضور مدیران در شهرستان، مراتب با معرفی جانشین و شماره تلفن به فرمانداری اعلام شود.
حسین‌زاده خطاب به بخشداران مرکزی در راستای تسهیلات نوروزی شهرستان خواست هماهنگی و برنامه‌ریزی لازم را در سطح بخش داشته باشند.
در این جلسه اداره برق شهرستان موظف شد نسبت به ترمیم و رفع نقایص روشنایی معابر شهرستان اقدام‌های لازم را تا پایان سال جاری به‌ عمل آورد و برق مورد نیاز پست امداد جنب پلیس راه را تامین کند و نسبت به نورانی‌ کردن بلوار اصلی شهر اقدام نماید.
اداره بهداشت و درمان شهرستان مسایل بهداشتی، مواد غذایی و اماکن اقامتی، هتل‌ها و مکان‌های پذیرایی‌ها را پیگیری و بازرسی مستمر داشته باشد و در تعیین کشیک داروخانه‌ها و مراکز پزشکی درمانی اقدام کنند.
آموزش و پرورش با تشکیل ستاد اسکان مدارس، محل استقرار مسافران را مشخص و تمهیدات لازم در تامین امکانات مورد نیاز مسافران را به‌ عمل آورد.
اداره تبلیغات اسلامی شهرستان، مساجد شبانه‌روزی ایام نوروز را تعیین و شهرداری فریدونکنار نیز نسبت به پاکسازی، زیباسازی و مرمت خیابان‌ها نسبت به آماده‌سازی پارک لاله و طرح‌های دریا برای بهره‌برداری مسافران اقدام کند.
در این جلسه موارد امنیتی، انتظامی و ترافیکی خیابان‌های شهر مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد نظارت بر مسیر تردد مسافران نوروزی به وی‍ژه مرکز شهر و بازار ماهی بر عهده نیروی انتظامی شهرستان باشد.
‌بیمارستان امام خمینی(ره) فریدونکنار آمادگی لازم را از نظر پزشکی و داروخانه در ایام نوروز داشته باشد و در این راستا نسبت به تجهیز بخش‌های مختلف بیمارستان و آمبولانس، تامین پزشک با تخصص‌های مختلف و تعیین کشیک پزشکان اقدام کنند.
جمعیت هلال احمر نیز یک پست امداد نوروز جنب پلیس راه دریاکنار و میدان ماهی با تامین آمبولانس و امکانات دیگر مورد نیاز دایر کند.
اداره راه محمود آباد و بابل در ترمیمی جاده‌ها و شانه‌های راه‌های آمل به فریدونکنار، فریدونکنار به محمود آباد و بابلسر به فریدونکنار اقدام لازم را به‌عمل آورده و همچنین توسط اداره راه بابل فضای جلوی پست امدادی هلال احمر و روبه‌روی پلیس راه دریا کنار تسطیح شود.


پيام هاي ديگران () | ٢۱ اسفند ۱۳۸٧ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته