خزرنومه

افتتاح نخستین شرکت کشتیرانی و حمل و نقل بین المللی شمال ایران در فریدونکنار

مدیر بازرگانی گروه کشتیرانی Keeper Seaside Group در ایران و مدیر عامل شرکت کشتیرانی ساحل داران، از افتتاح شرکت کشتیرانی ساحل داران شمال در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان فریدونکنار خبر داد.

محمد میرانی کناری طی مصاحبه ای با ماهنامه اتاق بازرگانی ایران(ویژه استان اصفهان)اظهار داشت:  ایجاد این شرکت در مازندران که یکی از قطبهای تجاری ایران محسوب می شود به سود شرکتها و بازرگانان این استان بوده و از این پس نیازی نیست که صاحبان کالا ( وارد کنندگان و صادرکنندگان ) از خدمات شرکتهای استان تهران یا هرمزگان استفاده نمایند، زیرا ما همان خدمات را به نحو مطلوب تری در همین استان ارائه می نماییم .

وی افزود : گروه کشتیرانی Keeper Seaside Group به دلیل دارا بودن شبکه ای قدرتمند و جهانی، با داشتن 12 دفتر رسمی در ایران و 29 دفتر نمایندگی در سراسر جهان می تواند دست توانمند بازرگانان این استان را در دست کارخانه های بزرگ دنیا بگذارد و این موضوع ضمن ایجاد روابط بین المللی، باعث کاهش چشمگیر هزینه ها خواهد شد . 

کاپیتان محمود خادم که مدیریت این مجموعه بزرگ را بعهده دارد نیز گفت : ما تمام توان خود را به کار می بریم تا در شمال ایران خدمات و سرویسهای خود را به روز انتقال دهیم .

به نقل از وب لاگ ساحل داران


پيام هاي ديگران () | ۱٥ بهمن ۱۳۸٧ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته