خزرنومه

کمک یک میلیارد تومانی خیرین به شبکه بهداشت و درمان فریدونکنار و بابلسر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان های بابلسر و فریدونکنار گفت: در شش ماهه نخست امسال، خیرین بالغ بر 10 میلیارد ریال به شبکه بهداشت و درمان منطقه کمک کردند.

به گزارش مهر دکتر عبدالله محمدی صبح سه شنبه در مراسم تجلیل از خیرین و رابطان سلامت در بابلسر افزود: علاوه بر کمک فوق، در بخش بهداشت و درمان روستاها خیرین بالغ بر یک میلیارد و 250 میلیون ریال کمک های انسان دوستانه ای داشتند.

وی با بیان اینکه هم اکنون 213 رابط سلامت در سطح شهرستان های بابلسر و فریدونکنار فعالیت دارند، گفت: از این میزان 145 نفر در شهرستان بابلسر و 67 نفر در شهرستان فریدونکنار مشغولند.

محمدی فعالیت رابطین سلامت را سبب بهبود پوشش و استمرار خدمات بهداشتی در سطح جامعه دانست و تصریح کرد: فعالیت این رابطین نقش مهمی در تامین و ارتقاء سلامت جامعه داشته و موجب ارتقاء موقعیت فرد در توانمندسازی او در جامعه می گردد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان های بابلسر و فریدونکنار در پایان خاطر نشان کرد: جمع آوری اطلاعات جمعیتی و آمارهای مربوط به مرگ، تولد، مهاجرت، تنظیم خانواده، نیازهای بهداشتی محله، فعال کردن افراد محله و برقراری ارتباط بین واحدهای بهداشتی برای برآورده نمودن نیازهای بهداشتی منطقه از جمله وظایف رابطان بهداشت است.


پيام هاي ديگران () | ٢٦ آذر ۱۳۸٧ - مهدی قجری کناری |لینک به نوشته